Belediye'ye KPSS ile ve KPSS'siz Sürekli İşçi Alımı Yapılacak (İlkokul, Lise, Önlisans)

Konya Yunak Belediye Başkanlığı'nın personel alımına ilişkin detaylar belli oldu. Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sayfası , Resmi Gazete ve Belediye resmi internet sayfalarından da yayımlanan söz konusu alım için başvurular İŞKUR üzerinden gerçekleşecek.

Belediye'ye KPSS ile ve KPSS'siz Sürekli İşçi Alımı Yapılacak (İlkokul, Lise, Önlisans)

Konya'ya bağlı Yunak Belediye Başkanlığı'na Büro Memuru, Makam Şoförü, Silindir Operatörü ve Traktör Şoförü alınacak. Makam Şoförü ve Büro Personeli alımlarında adaylarda kpss 'ye girme ve 2016 KPSS'den en az 60 puan almış olma şartı aranırken, Makam Şoförü pozisyonu için en az lise mezunlarının, büro personeli alımı için en az önlisans mezunu adayların Wonodds başvuru yapabileceği belirtildi.

Silindir Operatörü alımı için başvuruda bulunacak adayların en az 2 senelik e-g sınıfı ehliyete sahip olması en az ilkokul mezunu olması gerektiği belirtildi. Traktör şoförü alımı için başvuru yapacak adayların F sınıfı ehliyete en az iki senedir sahip olması gerekiyor.

Başvurular İŞKUR resmi internet sayfasından ve İŞKUR şubelerinden yapılabilecek. Detaylı bilgilendirme www.iskur.gov.tr'de yer alıyor.

DİĞER KAMU PERSONELİ ALIMLARINA GÖZ ATMAK İÇİN TIKLAYIN.

KAMUBULTENİ.COM - ANKARA