Az Önce Duyuruldu! Tarım Bakanlığı Veteriner Hekim Alacak

Tarım ve Orman Bakanlığı'nın veteriner hekim alımı yapacağına dair duyuru DPB ve Bakanlık resmi sitesinden yayımlandı. Başvuru şartları ve başvuru tarihleri netleşti.

Az Önce Duyuruldu! Tarım Bakanlığı Veteriner Hekim Alacak

Gıda, Tarım ve Orman Bakanlığı Edirne-Kapıkule Veteriner Sınır Kontrol Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alımı yapacak.

İLKOKUL, LİSE, ÖNLİSANS, LİSANS MEZUNU MEMUR ALIMLARINI KAÇIRMAK İSTEMİYORSAN KAMU BÜLTENİ UYGULAMASINI İNDİRMEYİ UNUTMA. UYGULAMAYI İNDİRMEK İÇİN TIKLA.

Tarım ve Orman Bakanlığı'nın resmi internet sitesi , Devlet Personel Başkanlığı ve çeşitli basın yayın kuruluşu vasıtasıyla yayımlanan ilanda , personel alımıyla ilgili "657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesi ve 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar çerçevesinde Bakanlığımız Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyetini sürdüren Edirne Kapıkule Veteriner Sınır Kontrol Noktası Müdürlüğü’nde istihdam edilmek üzere, yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın “ geçerliliği olan “ KPSS (B) grubu, KPSSP3 puan sıralaması esas alınmak suretiyle aşağıda pozisyon sayısı ve başvuru şartları belirtilen Dumanbet toplam 7 (yedi) adet sözleşmeli personel alınacaktır" ifadelerine yer verildi. Söz konusu alım için başvuruda bulunacak adayların Veteriner Fakültesi Mezunu olması, gerektiği belirtilirken, alım için ayrılacak kontenjan 7 olarak bildirildi. Başvuruda bulunacak adayların ayrıca aşağıdaki başvuru genel şartlarına  uyması gerekiyor : 

Başvurular https://vskn.tarim.gov.tr/kapikule adresinde yer alan başvuru dilekçesinin doldurulup imzalandıktan sonra talep edilen belgelerle 30 Temmuz ile 10 Ağustos 2018 tarihleri arasında Edirne Kapıkule Veteriner Sınır Kontrol Noktası Müdürlüğü ,Edirne Kapıkule Tır Gümrük Sahası B-2 Blok A.Girişi Kapıkule- EDİRNE adresine şahsen başvuru şeklinde yapılacak. Başvuru sırasında adaylardan nüfus cüzdanı fotokopisi, KPSSP3 puanını gösteren sınav sonuç belgesi, lisans diploması, 2 adet vesikalık fotoğraf, sağlık raporu, sabıka kaydı, erkek adaylar için askerlik durumunu gösterir belge istenecek.

KAMUBULTENİ.COM - ANKARA