Antalya DOB Sözleşmeli Personel Alacak!

Antalya Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü 1 opera sanatçısı ve 1 atölye elemanı alacak.Başvuru yapmak için son gün bugün.Detaylar haberimizde

Antalya DOB Sözleşmeli Personel Alacak!

Devlet Personel Başkanlığının resmi internet sitesinde Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü tarafından Antalya Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli personel alımı yapılacağı duyuruldu. Alım yapılacak personeller ise 1 Orkestra Sanatçısı (KORNO) ve 1 Atölye Elemanı (Makyajcı) olacak. Başvuru yapmak için son gün bugün.

Opera Sanatçısı pozisyonuna başvuru yapacak adaylarda aranan nitelikler nelerdir?

  1. Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesinde belirtilen şartları taşımak
  2. Yükseköğretim Kurumu bünyesinde müzik ve sahne sanatları eğitimi veren fakülte, akademi ve konservatuarlardan lisans düzeyinde mezun olmak ya da son sınıfta öğrenci olmak.

Atölye Elemanı pozisyonuna başvuracak adaylarda aranan nitelikler nelerdir?

  1. Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesinde Cepbahis belirtilen şartları taşımak
  2. İlkokul veya ilköğretim mezunu olmak
  3. İlgili meslek örgütlerinden alınmış en az üç yıl deneyim sahibi olduğuna dair belge veya eğitim veya meslek kursları gibi yerlerden alınmış belge veya iş tecrübesini gösteren önceki işyerinden alınmış deneyim belgesine sahip olmak

Her iki pozisyon için başvuru yapmak isteyen adaylar bugün mesai bitimine kadar ‘’Antalya Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Muratpaşa Mah. 604. Sokak. No:3 Muratpaşa/ANTALYA’’ adresine şahsen ya da posta yolu ile başvuru yapabilecek. Orkestra Sanatçısı ilanı için yapılacak sınav 9 Mart Perşembe günü saat 13.30 da ‘’Antalya Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Haşim İŞÇAN Kültür Merkezi Muratpaşa/ANTALYA’’ adresinde yapılacak. 

Kamu personeli,işkur,sydv,banka personeli alım ilanlarından anında haberdar olmak için facebook grubumuza katılmak için tıklayınız.

Kamubulteni.com KONYA