Ankara Polis Moral Eğitim Merkezi'ne Lise Mezunu Resepsiyonist Alınacak

Ankara Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürlüğü en az ortaöğretim mezunu Ankara'da ikamet eden resepsiyon görevlisi alımı yapacak.

Ankara Polis Moral Eğitim Merkezi'ne Lise Mezunu Resepsiyonist Alınacak

Ankara Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürlüğü En Az Lise ve dengi okullardan mezun Ankara'da ikamet eden, Bilgisayar ve Bilgisayar Ofis programlarını iyi derececede kullanabilen, mesleğin getirdiği prezantbl görünüş, düzgün konuşma ve ifade etme yeteneğine, iyi diksiyona sahip resepsiyon görevlisi alacak.

İLKOKUL, LİSE, ÖNLİSANS, LİSANS DÜZEYİNDEN MEMUR ALIMLARI YAPILACAK, İLANLARI KAÇIRMAMAK İÇİN KAMU BÜLTENİ UYGULAMASINI İNDİR. İNDİRMEK İÇİN TIKLA.

Başvuruda bulunacak adayların KPSS'ye girmiş olması gerekiyor. Başvuru işlemleri İŞKUR üzerinden 25 Temmuz ile 3 Ağustos 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek, adaylar doğrudan müdürlüğe başvuru yapamayacak. Başvuru için gerekli genel şartların tamamıysa aşağıdaki gibi olacak: 

GENEL ŞARTLAR

1- Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 Sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartlar aranır.

2- 2018 yılı Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavına (EKPSS) girmiş olmak, adayların EKPSS puanları esas alınacaktır.

3- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık Kolaybet aylığı almıyor olmak.

4- Erkek adayların askerlikle ilişiği bulunmamak.

5- Adli Sicil ve Arşiv kaydı bulunmamak.

6- Temizlik Görevlisi olarak çalışmasına engel sağlık sorunu bulunmadığını tam teşekküllü Devlet Hastanesinden alacağı Sağlık Kurulu Raporu ile belgelendirmek.

7- Gerçeğe aykırı belge verenler veya beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem yapılacak, işe başlatılmış ise işine son verilerek, idare tarafından kendilerine bir bedel ödenmiş ise bu bedel yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.

8- Müdürlüğümüzce yaptırılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonucunun olumlu olması, olumsuz olması halinde işe başlatılmayacaktır.

İŞKUR tarafından başvurusu kabul edilen ve buna dair bilgilendirilen adaylar Polis Moral Merkezi Müdürlüğüne en geç 6 Ağustos ile 10 Ağustos 2018 tarihleri arasında başvuru için gerekli belgeleri götürecekler. Detaylı bilgilendirme daha sonra ilgili kurumlar tarafından yapılacak.