55 KPSS ile Zabıta-Kamu Personeli ve Düz Memur Alımı Başvurusu Başladı

55 KPSS ile en az lise mezunu adaylar arasından zabıta memuru, mühendis, tekniker, psikolog, Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni, Bilgisayar İşletmeni ve düz memur alımı yapılacak. Başvuru formu yayımlandı ve ilana başvurular başladı.

55 KPSS ile Zabıta-Kamu Personeli ve Düz Memur Alımı Başvurusu Başladı

55 KPSS ile en az lise mezunu adaylar arasından zabıta memuru, mühendis, tekniker, psikolog, Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni, Bilgisayar İşletmeni ve düz memur alımı yapılacak. Başvuru formu yayımlandı ve ilana başvurular başladı.

12 Ocak 2019 Cumartesi 11:25
55 KPSS ile Zabıta-Kamu Personeli ve Düz Memur Alımı Başvurusu Başladı

Nusaybin Belediyesi personel alımı başvurusu başladı. 

Nusaybin Belediye Başkanlığı tarafından memur alımı ilanı, geçtiğimiz ay yayımlandı. Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sayfası aracılığıyla yayımlanan duyuruda , en az lise mezunu adaylar arasından kamu personeli alımı yapılacağına yer verildi.

Başvuru detayları için yeni haberimize gidin >>>>>>

BAŞVURULAR BAŞLADI. BAŞVURU FORMU VE BAŞVURU EVRAKLARI İÇİN TIKLAYIN

ALIM YAPILACAK KADROLAR

BAŞVURU ŞARTLARI

İlana başvuru yapacak adayların aşağıdaki genel şartları taşıyor olması gerekmektedir:

 • Türk vatandaşı olmak.
 • Kamu haklarından mahrum bulunmamak.
 • Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.
 • Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.
 • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.
 • İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.
 • Yaptırılacak güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamalarında bir sakınca bulunmamak
 • Zabıta Memuru kadrosu için; tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak ve boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kilogramdan fazla fark olmaması ve sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak. Boy ve kilo tespitleri belediyemizce yapılacaktır. Ayrıca bu kadroya başvuracaklar için görevini devamlı yapmasına engel olabilecek bedensel engeli bulunmamak şartı aranacaktır. d
 • 16 (Onaltı) sıra numaralı zabıta memuru kadrosu için başvuracak adaylar için zabıta teşkilatının ihtiyacına göre belirlenen, 13/10/1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen en az (D) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.
 • 1 (Bir) sıra numaralı Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni ve 18 (Onsekiz) sıra numaralı Bilgisayar İşletmeni kadrosu için başvuracak adaylar için M.E.B.’den Onaylı Bilgisayar İşletmeni Sertifikası Sahibi Olmak veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek.

BAŞVURU ŞEKLİ

İlana başvurular aşağıdaki evraklarla birlikte 4 Şubat tarihine kadar alınacak. Zabıta kadrosu için şahsen başvuru istenmektedir. Diğer kadrolar için posta yolu ile başvurular alınacak.

 • İş Talep Formu
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi,
 • Diploma aslı veya noter onaylı örneği
 • KPSS Sonuç Belgesi
 • Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı,
 • Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı,
 • 2 Fotoğraf
 • 16 (Onaltı) sıra numaralı zabıta memuru kadrosu için başvuracak adaylar için istenilen sürücü belgesinin aslı veya Noter onaylı sureti, (Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.)
 • 1 (Bir) sıra numaralı Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni ve 18 (Onsekiz) sıra numaralı Bilgisayar İşletmeni kadrosu için başvuracak adaylar için M.E.B.' den Onaylı Bilgisayar İşletmeni Sertifikası veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğüne dair transkript belgesi,

BAŞVURU FORMU

Nusaybin Belediyesi başvuru formlarını yayımladı. 

Memur alımı başvuru formu için TIKLAYIN

Zabıta kadrosuna başvuru formu için TIKLAYIN

Posta yolu ile yapılacak başvurular bugün yapılabilir. Göndereceğiniz evraklar 11 Ocak 'ta belediyeye ulaşacak ve başvurular başlamış olacak.

YENİ MEMUR ALIMLARINDAN BİLDİRİMLE HABERDAR OLMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKLERDEN MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRİN.

Android için >>>> TIKLAYIN

İOS için >>>> TIKLAYIN

Son Güncelleme: 13.01.2019 13:22
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
SUNA 2019-01-12 16:41:43

başvuru son tari̇hiyle ilgili bilgi verirmisinz

Misafir Avatar
admin 2019-01-12 17:02:00 @SUNA

son başvuru 4 şubat

Beğenmedim! (0)
Avatar
aykut d. 2019-01-12 22:48:33

nasıl basvuru yapılıyor.