50 Bin Kişilik Dev İstihdam Projesi Başvurularında Son Gün!(Başvuru İşlemleri Hakkında Herşey)

Toplum Yararına Program kapsamında başlatılan 50 bin kişilik dev istihdam projesinin başvuruları sona eriyor.Başvuru hakkında herşey haberimizin detayında.

50 Bin Kişilik Dev İstihdam Projesi Başvurularında Son Gün!(Başvuru İşlemleri Hakkında Herşey)

İŞKUR bünyesinde Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla Toplum Yararı Programı kapsamıyla 6 aylık dönemler boyunca çalıştırılmak üzere 50 bin kişinin istihdam edileceği açıklandı.Buradaki konumuzda bu rakamın 15 bin olarak yanlış yazdığımızı belirterek öncelikle siz değerli okuyucularımızdan özür dileriz.

İŞKUR bünyesinde Toplum Yararına Program kapsamındaki 50 bin kişilik istihdam projesine kimler başvurabilir?

1-Başvuru şartlarında herhangi bir eğitim şartı aranmamaktadır.

2-Başvurular İŞKUR’UN resmi web sitesi üzerinden yapılacak olup,İŞKUR üyeliği olmayanlar bir an önce istihdam ettikleri şehirde bulunan İŞKUR binalarına giderek kaydını yaptırmalıdır.

3-Herhangi bir şekilde bağlanmış bir yaşlılık aylığı olmaması ve çalışmış olduğu bir yerden emekli aylığı almaması gerekmektedir.

4-Yaşlılar ve engelliler diğer kişilere Betlike göre öncelliklidir.

Başvurular bugün (3 Mart 2017) tarihinde bitecek olup başvuracak olan adayların ellerini çabuk tutması gerekmektedir.Başvuru bitiş tarihinin ardından noter huzurunda çekiliş yapılarak 50 bin kişilik istihdam projesinde yer alacak olan kişiler 15 Mart 2017 tarihinde göreve başlayacaklardır.

50 bin kişilik istihdam projesine adaylar nasıl başvuracaklardır?

Daha sonra başvuru linki olan bu adrese tıklıyoruz.

Kamu personeli,işkur,sydv,banka personeli alım ilanlarından anında haberdar olmak için facebook grubumuza katılmak için

Kamubulteni.com KONYA