40 yaş üzeri iş arayanlar dikkat! Et ve Süt Kurumu personel alımı yapacağını duyurdu

Et ve Süt Kurumu,personel alımına başladı! Hangi görevlerde alım yapılacak? İşte ayrıntılar...

40 yaş üzeri iş arayanlar dikkat! Et ve Süt Kurumu personel alımı yapacağını duyurdu

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla KPSS şartı olmadan kamu işçi alımı yapmaya hazırlanıyor. Bu alımlar, 40 yaş üstü adaylara da kapılarını açıyor. İş ilanlarına başvuruların elektronik ortamda gerçekleştirileceği ve belirli şartları sağlayan adayların başvurularının kabul edileceği belirtiliyor.

Et ve Süt Kurumu'nun İŞKUR aracılığıyla açtığı kamu işçisi alım ilanlarında bazı yenilikler var. KPSS şartı aranmaksızın toplam 3 pozisyonda personel alımı yapılacak.

İlki 2 kişilik "Et ve Et Ürünleri İşletmecisi" pozisyonu, diğeri de tek kişilik "Sıhhi Tesisatçı" görevi için başvurular kabul edilecek. Et işletmecisi kadroları Erzincan'da, tesisatçı kadrosu ise merkezde doldurulacak.

Her iki işe başvuracak adaylardan mesleki belge veya eğitim şartı aranıyor. Ayrıca yaş aralığı 18-40, en az lise mezunu olma koşulu bulunuyor. Başvurular 25 Eylül'e kadar İŞKUR sitesi üzerinden yapılabilecek.

Özellikle 40 yaş üstü adaylar için fırsat niteliği taşıyan bu alım duyurusunun son tarihini kaçırmamak gerekiyor. Hem genç hem deneyimli işsiz vatandaşlar için iyi haber bu alımlar.

et ve süt kurumu

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla KPSS şartı olmadan kamu işçi alımı yapmaya hazırlanıyor. Bu alımlar, 40 yaş üstü adaylara da kapılarını açıyor. İş ilanlarına başvuruların elektronik ortamda gerçekleştirileceği ve belirli şartları sağlayan adayların başvurularının kabul edileceği belirtiliyor. Başvuruların son tarihi 25 Eylül 2023 olarak belirlenmiş. Bu fırsatı kaçırmamak için ilgilenen adayların başvurularını zamanında yapmaları önemlidir. Et ve Süt Kurumu'nun yapacağı alımlar, iş arayanlara yeni iş imkanları sunuyor.