2600 Dolar Maaşla En Az Lise Mezunu Türk Personel Alınacak-İşte Başvuru Sayfası

Emirates Havayolu şirketine en az lise mezunu adaylar arasından 2 bin 600 dolar maaşla kabin memuru alımı yapılacak. İlan detayları ve başvuru sayfası haberimizde. İşte ilan detayları.

2600 Dolar Maaşla En Az Lise Mezunu Türk Personel Alınacak-İşte Başvuru Sayfası

Emirates Havayolları'na 15 bin TL maaşla personel alımı.

Dubai merkezli olan Emirates Havayolları , Türkiye 'de İzmir ve İstanbul 'da çalıştırmak üzere kabin memuru alımı yapacağını duyurdu. En az lise mezunu adaylar arasından yapılacak kabin memuru alımında adaylara 2 bin 660 dolar maaş verilecek. 

ÜCRETSİZ KONAKLAMA İMKANI

Kabin memuru olarak alınacak personellere Dubai 'de ev verilecek. Evin su elektrik ve diğer hizmetleri de şirket tarafından karşılanacak.

Dubai'nin çeşitli yerlerinde yerleştireceği 50 'den fazla bina bulunurken, iki/üç meslektaş iki ya da üç yatak odalı bir daireyi paylaşacak. Yılda 30 gün ücretsiz izin hakkı da olacak. Kabin görevlisine bir yıllık ücretsiz yıllık izin bileti de verecek. Görev uçuşlarında otel konaklama ve havaalanına gidiş ve dönüş şirket tarafından sağlanacak.

Dünya genelinde personel alımı yapan havayolu şirketi, bu etkinlerden ikisi de Türkiye'de yapılacak. İlk etkinlik 29 Temmuz'da İstanbul'da, ikincisi ise 2 Ağustos'ta İzmir'de olacak. Kabin ekibi adaylarının işe alım etkinliğine davet almak için çevrimiçi başvuru yapmaları istendi.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

İlana başvuru yapacak adayların aşağıdaki genel şartları taşıması gerekmektedir:

  • Katılma anında en az 21 yaşında olmak
  • Ayak uçlarında dururken 212 cm'lik kol erişimi
  • Minimum 160 cm yükseklik
  • Lise mezunu
  • İngilizcede akıcılık (yazılı ve sözlü)
  • Emirates kabin görevlisi üniforması içindeyken görünür dövmeler olmayacak
  • Sağlıklı bir Vücut Kitle İndeksi.

EĞİTİM SÜRECİ

Eğitim süreci 7 aşamadan oluşacak. İşte o aşamalar:

1. aşama

8 gün sürecek alıştırma haftasında adayın Dubai'deki ve eğitimi boyunca yeni ortama geçiş sırasında yardımcı olacak ve destek olacak bilgiler sağlanacak.

2. aşama:

13 gün sürecek eğitim boyunca Güvenlik ve Acil Durum Prosedürü Eğitimi, uçak ve yolcuların her zaman güvende olmalarını sağlamak için bilgi ve becerileri sağlayacak eğitimler alacak. Eğitim, Uçak ekipmanı, yangınla mücadele, uçuş sırasında acil durumları ve tahliyeyi kapsayacak.

3. aşama:

5 gün sürecek eğitim boyunca adaylar Grup Medikal eğitimi, gemideki herhangi bir tıbbi olayı güvenle yönetebilmesi eğitimler alacak. Kanama, yanıklar, acil doğum ve çeşitli tıbbi durumlar gibi konularla ilgili eğitim verilecek.

4. aşama:

2 gün sürecek eğitimlerde Güvenlik Eğitimi, asılsız davranış, kaçırma ve sabotaj gibi yasa dışı müdahaleleri önlemek ve yönetmek ve ayrıca kişisel güvenlik kaygılarını ele almak için klavuzlar, beceriler ve teknikler sağlayacak bilgiler verilecek.

5. aşama:

1 gün süresince İmaj eğitimi verilecek. Adaylar, üniforma standartları, cilt bakımı, makyaj, saç bakımı, tırnak bakımı ve sağlıklı bir yaşam tarzını kapsayacak eğitimler alacak.

6. aşama:

1 gün süresince adayın uçmaya hazır olup olmadığı test edilecek.

7. aşama:

14 gün süresince aday hizmet eğitimi alacak.14 gün Hizmet Eğitimi, 4 aya kadar bilgi ve becerileri kazandırmak adına iş öğrenme ve geliştirme eğitimi ve 3 gün hizmet değerlendirmesi.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Emirates Havayollarına personel alımı için başvurular aşağıdaki sayfadan alınmaktadır. 

https://www.emirates.com/tr/turkish/about-us/careers.aspx

Linki kopyalayın ve yeni sayfada açın.

İlana başvuracak diğer adaylarla bilgi alış verişi için  TIKLA

TÜM İLANLARDAN BİLDİRİMLE HABERDAR OLMAK İÇİN MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRİN >>

Android için >>>> TIKLAYIN

İOS için >>>> TIKLAYIN