TCDD ve MEB İşkur'dan Kamu Personel Alımı Yapıyor-En Az İlkokul Mezunu

Son dakika haberi: TCDD ve İl Milli Eğitim Müdürlükleri , en az ilkokul mezunu adaylar arasından kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. İlan detayları ve başvuru ekranı haberimizde.

TCDD ve MEB İşkur'dan Kamu Personel Alımı Yapıyor-En Az İlkokul Mezunu

Son dakika haberi: TCDD ve İl Milli Eğitim Müdürlükleri , en az ilkokul mezunu adaylar arasından kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. İlan detayları ve başvuru ekranı haberimizde.

05 Şubat 2019 Salı 09:15
TCDD ve MEB İşkur'dan Kamu Personel Alımı Yapıyor-En Az İlkokul Mezunu

İŞKUR 'da kamu personeli alımı için ilanlar yayımlandı.

Türkiye İş Kurumu iş ilanları kısmında yayımlanan ilanlarda , kamu kurum ve kuruluşlarına en az ilkokul mezunu adaylar arasından personel alımı yapılacağına yer verildi. TCDD ve Milli Eğitim Bakanlığı bünyesine yapılan kamu personeli alımında başvuru detayları kamubulteni.com 'da.

ESKİŞEHİR İL MİLLİ EĞİTİM

Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü , 4 büro işçisi alımı yapıyor. İlana başvuru yapacak adayların aşağıdaki şartları taşıyor olması gerekmektedir.:

 • Türk vatandaşı olmak.
 • 18 yaşını doldurmuş olmak.
 • Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak,
 • Özel kanun veya diğer mevzuatında yer alan şartları taşımak.
 • Yaptırılacak arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak.
 • Askerliğini yapmış olmak.
 • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük ayılığı almamak.
 • Sınavda başarılı olan adayların, çalıştırılacağı meslek kolunda çalışmasında sakınca olmadığına dair durumunu sağlık raporu ile belgelendirmek.
 • Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan başvurular, ilan-sınav sürecinin her aşamasında reddedilebilecektir.
 • Diğer hususlarda ilgili mevzuat/yönetmelik hükümlerine hareket edilir.
 • Herhangi bir meslek için işe alınan işçi, işin veya işyerinin gerektirdiği durumlarda, mümkün olduğunca işçinin sahip olduğu bilgi, beceri, ehliyet veya belge de dikkate alınarak diğer iş veya alanlarda da çalıştırılabilir.

KPSS P93 puanla yapılan personel alımında başvuru ekranı şu şekilde >>>

https://goo.gl/4bZqRJ

TCDD PERSONEL ALIMI

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları bünyesine Demiryolu Hattı Bakım Onarımcısı alımı yapılacağına yer verildi. Eski hükümlü ve Terörle Mücadelede Yararlananlar ve engelli vatandaşlar arasından yapılmakta olan alımlar için başvuru ekranları şu şekilde;

Demiryolu hattı bakım onarımcısı

1 başvuru ekranı: https://goo.gl/atvz1R

1 başvuru ekranı: https://goo.gl/FRQoHp

1 başvuru ekranı: https://goo.gl/7nJh7z

1 başvuru ekranı: https://goo.gl/eUyppn

1 başvuru ekranı: https://goo.gl/7K5RKM

ÇORUM İL MİLLİ EĞİTİM

Çorum İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesine 4 aşçı alımı yapılıyor. Söz konusu alımda başvuru şartları şu şekilde;

Üniversitelerin (Lisans,Ön Lisans) yada  MEB'e bağlı Lise ve Dengi okulların "Aşçılık Bölümü" mezuniyet belgesine sahip olmak veya MEB Onaylı "Yiyecek İçecek Hizmetleri"  Aşçılık Kurs Bitirme Belgesi yada MEB Onaylı "Yiyecek İçecek Hizmetleri" Aşçı Yardımcısı Kurs Bitirme Belgesine sahip olmak.

Söz konusu meslekte en az 1 yıl deneyime sahip olmak.

Başvuru ekranı: https://goo.gl/bU4hAR

Tüm kamu ilanlarından bildirimle haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.