İŞKUR 20 Eylül 2019 Kamu İlanları: 17 Kamu Kurumuna 342 Personel Alımı

Türkiye İş Kurumu resmi internet sayfasında yayınlanan ilanlarda kamuya 342 personel alımı yapılacağına yer verildi. 17 kamu kurumuna KPSS şartsız ve KPSS 50-60 puan ile yapılan personel alımlarında detaylar haberimizde.

İŞKUR 20 Eylül 2019 Kamu İlanları: 17 Kamu Kurumuna 342 Personel Alımı

Türkiye İş Kurumu resmi internet sayfasında yayınlanan ilanlarda kamuya 342 personel alımı yapılacağına yer verildi. 17 kamu kurumuna KPSS şartsız ve KPSS 50-60 puan ile yapılan personel alımlarında detaylar haberimizde.

20 Eylül 2019 Cuma 08:25
İŞKUR 20 Eylül 2019 Kamu İlanları: 17 Kamu Kurumuna 342 Personel Alımı

İŞKUR kamuya 342 personel alımı yapıyor.

Türkiye İş Kurumu resmi internet sayfasında yayınlanan ilanda , en az ilkokul mezunu 342 kamu personeli ve kamu işçisi alımı yapılacağına yer verildi. KPSS şartı olmadan ve 50-60 KPSS ile yapılan personel alımında başvuru detayları haberimizde. 

Farklı kamu kurumlarına yapılan personel alımlarında ilan listesi şu şekilde;

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

İŞKUR 'da yayınlanan kamu ilanlarına başvuru yapmak için adayların aşağıdaki başvuru genel şartlarını taşımaları gerekmektedir.

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • İlan tarihi itibariyla 18 yaşını tamamlamış olmak,
  • TCK'da yer alan aşağıdaki suçlardan, affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak,
  • Millî Güvenlik Kurulunca Devletin millî güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara ya da terör örgütlerine üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak,
  • Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak,
  • Yaptırılacak güvenlik soruşturması  olumlu sonuçlanmak,
  • Erkek adaylar için skerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak),
  • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak, şartları aranır.

İlana başvuracaklar bu sayfada > Bilgi alış verişi için  TIKLA KATIL

BAŞVURU BAŞLADI

İŞKUR'da haftanın son günü yayınlanan ilanlar da eklenince en az ilkokul mezunu adaylar arasından 342 kamu personeli alımı yapıldığı bildirildi. KPSS şartı olmadan ve KPSS 50-60 puan şartı ile yapılan personel alımlarına başvuru yapmak isteyen adayların aşağıdaki adımları izlemesi ve başvurusunu internet üzerinden yapması gerekmektedir.

https://esube.iskur.gov.tr

Yukarıdaki linke tıklayın ve açılan sayfada iş arayan kısmından giriş yapın. 

Giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan ekranda İŞ İLANLARI yazan yere tıklayın. Son olarak aşağıdaki ekran karşınıza çıkacak. 

Bu ekranda işyeri türü yazan kısma tıklayın ve KAMU seçeneğini işaretleyip Ara butonuna tıklayın.

İlanlar aşağıda sıralanacaktır. 

TÜM KAMU İLANLARINDAN BİLDİRİMLE HABERDAR OLMAK İÇİN UYGULAMAMIZI İNDİRİN 

Android için >>>> TIKLAYIN

İOS için >>>> TIKLAYIN

Son Güncelleme: 20.09.2019 08:40
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.