Gaziantep Üniversitesi 84 İşçi Alımı Yapacak-Başvuru İŞKUR'da Başladı

Gaziantep Üniversitesi bünyesine en az ilkokul mezunlarından KPSS şartsız kura ile sürekli işçi alımı yapılacak. Güvenlik görevlisi ve temizlik personeli kadrolarına yapılan personel alımında başvurular İŞKUR 'da başladı. İşte ilanlar.

Gaziantep Üniversitesi 84 İşçi Alımı Yapacak-Başvuru İŞKUR'da Başladı

Gaziantep Üniversitesi bünyesine en az ilkokul mezunlarından KPSS şartsız kura ile sürekli işçi alımı yapılacak. Güvenlik görevlisi ve temizlik personeli kadrolarına yapılan personel alımında başvurular İŞKUR 'da başladı. İşte ilanlar.

28 Mayıs 2020 Perşembe 09:13
Gaziantep Üniversitesi 84 İşçi Alımı Yapacak-Başvuru İŞKUR'da Başladı

Gaziantep Üniversitesi 84 işçi alımı yapacak.

Gaziantep Üniversitesi tarafından bir duyuru yayımlandı ve en az ilkokul mezunlarından sürekli işçi alımı yapılacağına yer verildi. KPSS puan şartı olmadan kura usulü ile yapılacak işçi alımında başvuru bilgileri kamubulteni.com 'da. 

Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğü ve bağlı birimlerinde çalıştırılmak üzere 4857 sayılı İş Kanunu ve “Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” kapsamında yapılacak sürekli işçi alımında başvurular 28.05.2020-01.06.2020 tarihleri arasında İŞKUR üzerinden alınacak.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

-2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak,

-18 yaşını tamamlamış olmak,

-İŞKUR’da ilan edilen işgücü taleplerinde belirtilen branşlarda istenilen belgelere sahip olmak,

-Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak,

-Millî Güvenlik Kurulunca Devletin millî güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara ya da terör örgütlerine üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak,

-Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış, bu örgütlere yardım etmemiş, kamu imkân ve kaynaklarını bu örgütleri desteklemeye yönelik kullanmamış ya da kullandırmamış, bu örgütlerin propagandasını yapmamış olmak,

-Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak,

-Yaptırılacak güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak,

-Görevini devamlı yapmaya engel olabilecek hastalığı bulunmamak.

-Askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak),

-Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak, şartları aranır.

-İlan edilen kadrolara başvurusu sonucu atanmaya hak kazanan adaylar, 4857 sayılı İş Kanunu hükümleri çerçevesinde sürekli işçi olarak istihdam edilecek olup 2 (iki) ay deneme süresi uygulanacaktır.

TEMİZLİK GÖREVLİSİ

- En az İlköğretim en fazla ortaöğretim (Lise ve Dengi Okul) mezunu ve 18-35 yaş arasında olmak.

GÜVENLİK GÖREVLİSİ

- En az ortaöğretim (Lise ve Dengi Okul) mezunu ve 18-35 yaş arasında olmak. - 5188 sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik temel eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve Valilik tarafından düzenlenen geçerli özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak.

BAŞVURU

İlana başvuru yapacak adayların aşağıdaki adımları izleyerek başvurusunu İŞKUR resmi internet adresi üzerinden yapması gerekmektedir. 

https://esube.iskur.gov.tr/

Yukarıdaki linke tıklayın. Açılan sayfada iş arayan kısmından kimlik numaranız ve şifrenizle giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra açılan ekranda İŞ İLANLARI butonuna tıklayın.

Son olarak karşınıza iş arama sayfası çıkacak. Burada İŞYERİ TÜRÜ yazan kısımda KAMU seçeneğini işaretleyip ARA butonuna tıklayın. 

DİĞER ŞEHİRLER İÇİN İŞÇİ ALIMI İLANI GELDİĞİNDE HABERDAR OLMAK İÇİN UYGULAMAMIZI İNDİRİN.

Android için >>>> TIKLAYIN

İOS için >>>> TIKLAYIN

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.