Kamu Hastanesine KPSS'siz Personel Alımı

Kamu hastanesine KPSS şartı olmadan personel alımı yapılacağı duyuruldu. İŞKUR 'da yayımlanan temizlik görevlisi ile hasta ve yaşlı bakımı elemanı alımında başvuru detayları haberimizde.

Kamu Hastanesine KPSS'siz Personel Alımı

Kamu hastanesine KPSS şartı olmadan personel alımı yapılacağı duyuruldu. İŞKUR 'da yayımlanan temizlik görevlisi ile hasta ve yaşlı bakımı elemanı alımında başvuru detayları haberimizde.

19 Şubat 2020 Çarşamba 09:03
Kamu Hastanesine KPSS'siz Personel Alımı

Üniversite hastanesine temizlik görevlisi ve hasta bakımı personeli alınacak.

Türkiye İş Kurumu resmi internet adresi üzerinden bir duyuru yayımlandı. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Genel Sekreterliği tarafından yayımlanan duyuruda Cerrahpaşa Hastanesi 'nd eistihdam etmek üzere 28 personel alımı yapılacağına yer verildi. Temizlik görevlisi ile Hasta ve Yaşlı Bakımı Elemanı kadrosunda istihdam etmek üzere yapılan personel alımında başvuru detayları haberimizde.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

İlanlara başvuru yapacak adayların iki kadro için aşağıdaki şartları taşıması gerekmektedir:

- Türk vatandaşı olma,

- 18 yaşını tamamlamış olmak,

-  İŞKUR da ilan edilen işgücü taleplerinde belirtilen bölümlerden son başvuru tarihi itibariyle mezun olmak,

-  Türk Ceza Kanunun 53. maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile kasten işlenen bir suçtan dolayı 1 yıl veya daha fazla süre ile hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

- Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak.

-  Kamu Kurum ve Kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuata uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir,

-  Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan başvurular ilan sınav sürecinin her aşamasında red edilecektir.

-  Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uyulacak Usul Ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğe madde 16 'ya göre '' Kamu kurum ve kuruluşlara işe yerleştirilecek kişileri ; Kurum tarafından gönderilen listedeki adaylar arasında yapacağı sınav ile belirlenir. Ancak temizlik hizmetleri, güvenlik ve koruma hizmetleri, bakım ve onarım hizmetleri için yapılacak alımlarda sadece sözlü yöntem kullanılarak sınav yapılır.'' denildiğinden sözlü sınav sonucunda başarılı olmak,

-  Diğer hususlarda ilgili mevzuat / yönetmelik hükümlerine göre hareket edilir.

BAŞVURU ÖZEL ŞARTLARI

İlanların başvuru özel şartları şu şekilde:

TEMİZLİK PERSONELİ İÇİN ARANAN ÖZELLİKLER

ORTAÖĞRETİM(LİSE VE DENGİ OKUL) MEZUNU OLMAK

30 YAŞINI AŞMAMIŞ OLMAK

HASTA VE YAŞLI BAKIM ELEMANI İÇİN ARANAN ÖZELLİKLER

ORTAÖĞRETİM(LİSE VE DENGİ OKUL) MEZUNU OLMAK

30 YAŞINI AŞMAMIŞ OLMAK.

KPSS'SİZ KURA İLE

Personel alımında kura olacak. Kura duyurusu şu şekilde:

1.Noter kurasına katılacak olanların isim listesi 25/02/2020  günü (http://istanbulc.edu.tr ile http://personel.istanbulc.edu.trinternet adresinde DUYURULAR kısmında yayınlanacaktır.

2.  Noter huzurunda kura çekimi 27/02/2020 Perşembe günü saat 10:30 da İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Avcılar Yerleşkesi kapalı spor salonunda (Üniversite Mah. Bağlariçi Cad No:7 Avcılar-İstanbul)yapılacaktır.

3. Noter kurası sonucu mülakat sınavına katılmaya hak kazanan asil ve yedeklerin listesi Üniversitemiz (http://istanbulc.edu.tr ile http://personel.istanbulc.edu.tr) internet adresinde DUYURULAR kısmında yayınlanacaktır. Bu duyuru tebliğ mahiyetinde kabul edilecek olup ilgililerin adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

4. İstekli adaylar kura çekimini izleyebilecektir. Ancak kura çekimini izlemek isteyen aday sayısının salon kapasitesinden fazla olması durumunda salon kapasitesinin elverdiği oranda aday kura çekim salonuna alınacaktır.

BAŞVURULAR İNTERNETTEN

İlana başvurular internet üzerinden İşKUR resmi internet sayfasından alınmaya başladı. Bugün yayımlanan ilana başvurular aşağıdaki şekilde yapılacak:

https://esube.iskur.gov.tr/

Yukarıdaki linke tıklayın ve açılan sayfada iş arayan kısmından giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra İŞ İLANLARI yazan yere tıklayın. Son olarak iş arama sayfası karşınıza çıkacak. Bu ekranda İŞYERİ TÜRÜ yazan kısımda KAMU seçeneğini işaretleyin ve ARA butonuna tıklayın. Son sayfaya giderek ilana başvurunuzu yapın.

UYGULAMAMIZI İNDİRİN VE MEMUR ALIMLARINDAN BİLDİRİMLE HABERDAR OLUN.

Android için >>>> TIKLAYIN

İOS için >>>> TIKLAYIN

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Eme 2020-02-19 11:10:56

Emekli olmaya gelince genç ama kamu işi olunca 30 40 lı olunca iş yok adalet mi

Avatar
Nizamettin. Akcan 2020-02-19 09:19:26

Temizlik. Elemani

Avatar
Yorumsuz 2020-02-19 10:47:42

Yaş şartları artık aşmış gidiyor temizlik elemanına bile çok şaşırtıcı yani 30 yaş daha nedir ki anlamakta zorlanıyorum artık

Avatar
Seyit ateş 2020-02-19 19:54:22

Bu devlete dayısı olan adam .olmayan adam sayılmaz.savaş zamanı vatan.zenginin vatanı fakirin deyil.

Avatar
Dilek 2020-02-20 02:49:00

Bu kadar saçma sapan bir iş ilanı görmedim. Kura çekmek nedir ya

Avatar
Sevgi 2020-02-20 14:00:57

Hem kura hem yaş şartı ice zorlaştırdılar artık bu gidişle hiç bulamayacağız

Avatar
Doğan yücel 2020-02-23 11:51:18

İş başvurusu yapıyorsun yaş sınırı var emekli olamıyorsun iş istiyorsun yaştan dolayı iş yok diyorlar hakkımısı istiyoruz hele niğdede iş bulmak zor çünkü yaşdan dolayı iş yok başvuru formu veriyon iş yok