Gazi Üniversitesi Hastanesi'ne Hizmetli ve Temizlik Görevlisi Alımı Yapacak

Gazi Üniversitesi tarafından bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda en az ilkokul mezunları arasından sürekli işçi alımı yapılacağına yer verildi.

Gazi Üniversitesi Hastanesi'ne Hizmetli ve Temizlik Görevlisi Alımı Yapacak

Gazi Üniversitesi tarafından bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda en az ilkokul mezunları arasından sürekli işçi alımı yapılacağına yer verildi.

14 Aralık 2020 Pazartesi 07:59
Gazi Üniversitesi Hastanesi'ne Hizmetli ve Temizlik Görevlisi Alımı Yapacak

Gazi Üniversitesi Hastanesine işçi alımı yapılacak.

14 Aralık 2020 tarihli Resmi Gazete sayısında önemli bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda Gazi Üniversitesi Hastanesi bünyesinde çalıştırmak üzere sürekli işçi alımı yapılacağına yer verildi. En az ilköğretim mezuzunu adaylar arasından yapılacak sürekli işçi alımında başvuru bilgileri ve başvuru detayları yazımızda.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

- 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye'de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk Vatandaşı olmak.

- 18 yaşını tamamlamış olmak.

- Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

- Kamusal haklardan mahrum bulunmamak.

- Görevini devamlı yapmasına engel teşkil edecek sağlık problemi bulunmamak.

- Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaması gerekmektedir.

- İşe alınacak işçilerin deneme süresi en çok iki ay olup, deneme süresi içinde başarısız olanların iş akdi feshedilecektir.

- Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan adayların başvuruları ilan - sınav sürecinin her aşamasında idarece sonlandırılabilecektir.

- Yukarıda yer alan Sürekli İşçi kadroları için Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından gönderilen ve talep şartlarına uyan başvuru sahiplerinin tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle her bir meslek için açık iş sayısının 4 (Dört) katı kadar asıl ve aynı sayıda yedek aday için noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır.

- Adayların Ankara ilinde ikamet ediyor olmaları gerekmektedir.

- Adayların 24 saat esasına göre vardiyalı çalışmasına ve dış mekanda çalışmasına engel durumunun olmaması.

- Adayların en fazla 35 yaşında olmaları.

- Adaylar, başvurunun son günü itibarıyla duyuru ekinde yer alan tabloda meslek kollarına uygun olarak talep edilen eğitim durumu ve özel şartlara haiz olması gerekmektedir.

BAŞVURU

İlana başvurular İŞKUR sayfası üzerindne ve 170 telefon numarası üzerinden alınacak. İŞKUR sayfasındna başvurular esube.iskur.gov.tr adresi üzerinden alınacak. İlan metni için TIKLAYIN

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.