WhatsApp Güncellendi: Bomba Özellik Bugün Geldi

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp'a yeni özellik bugün gelen güncelleme ile geliyor. Güncellemede kullanıcıların işini kolaylaştıracak yeni düzenlemeler de var.

WhatsApp Güncellendi: Bomba Özellik Bugün Geldi

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, kullanıcılarının büyük bir merak ve heyecanla beklediği yeni özelliğini kullanıma sunmaya başladı. 

Uzun bir süredir gündemde konuşulan ve üzerinde çalışmaların devam ettiği yeni özellik, bugün aktif hale getiriliyor. Bugün yayımlanan yeni güncellemesi ile kullanıcılara sunulacak yeni özellik, şimdiden merak edilmeye başlandı. 

Dünya üzerinde en çok kullanulan mesajlaşma ve görüntülü arama uygulaması WhatsApp, yeni güncellemeyi bugün kullanıcıların hizmetine sunuyor. Yeni gelecek güncelleme ile WhatsApp üzerinden görüntülü olarak görüşme yapan kullanıcılara bu yeni özellik sunuluyor. Yeni sunulan bu özelliği kullanmak için Vegabet öncelikle bir kişi ile görüntülü sohbet başlatmak zorundasınız. Görüntülü olarak sıhbetiniz başladıktan sonra diğer kişileri eklemek için yukarı yönde gösterilen okun üzerini tıklayın. Ok işaretini tıkladıktan sonra burada çıkan ekrandan birden fazla kişiyi görüntülü sohbete dahil edebiliyorsunuz. 

Yeni güncelleme ile WhatsApp'a gelen yeni özellik bununla sınırlı kalmıyor. Görüntülü sohbete eklenen bu yeni özelliğin yanı sıra WhatsApp'a, Facebook messenger'de olan bazı çıkartmalar ve emojilr de ekleniyor. Android kullananlar için yeni WhatsApp beta sürümü olan 2,18,32'ye yeni bir de simge geldi. Gelen bu yeni simge Gif simgesinin yanında yer aldı.Bu yeni simge WhatsApp Stickers Packs Store olabilir. Güncellemeyi bekleyip göreceğiz...

Öne çıkan ve benim bölümlerinden oluşan mağaza, kullanıcıların çıkartmalara göz atmasına, indirmesine, izlemesine ve silmesine de imkan sağlıyor.

Kamubulteni.com  | Ankara