Tüm Dünya Bu Fotoğrafı Konuşuyor: Polisten Ağlatan Hareket

Arjantin'de meydana gelen olayda yeni doğum yapan bir polis, açlıktan ağlayan ve hastane çalışanlarının fark etmediği bebeği alarak emzirdi.

Tüm Dünya Bu Fotoğrafı Konuşuyor: Polisten Ağlatan Hareket

Sosyal medya üzerinde dolanan bu fotoğraf çok sayıda yorum ve beğeni aldı.

Arjantin’de meydana gelen olayda, annesinden ayrı kalan ve uzun üsre bir şey yemediği için açlıktan ağlamaya başlayan 8 aylık bir bebeği, yeni doğum yapmış olan Celeste Ayala isimli bir kadın polis memuru fark etti. Hastane çalışanlarının aşırı yoğunluktan dlayı ilgilenemediği bebeği fark eden polis memuru, hastane çalışanlarına durumu bildirdi ve sütü olduğunu, izin vermeleri durumunda bebeği emzirebileceğini söyledi. Hastaneden izin alan polis memuru, açlıktan ağlayan bebeği kucağına aldı ve emzirerek karnını iyice doyurdu. 

HASTANEDEKİ ÇALIŞANLAR GİBİ KİRLİ OLMASINDAN VE KÖTÜ KOKMASINDAN RAHATSIZ OLMADI

Orada bulunan bir başka polis memuru arkadaşı tarafından o an ölümsüzleştirildi. Fotoğrafı Makrobet çeken polis memuru, bu görüntüyü sosyal meyda üzerinde paylaştı. Paylaşılan bu fotoğraf dünyanın pek çok yerinden insanları oldukça duygulandırdı ve bu fotoğrafa çok sayıda beğeni ve yorum geldi. 

Kadın poils memurunun çocuğu emzirirkenki halini çeken ve bu fotoğrafı sosyal medya üzerinde paylaşan arkadaşı ise bu fotoğrafın yanına şu notu düştü: "Hiç tereddüt etmedin, annesi gibi davrandın, hastane yönetimi gibi kirinden ve kötü kokusundan rahatsız olmadın. Bu her gün karşılaşılan bir davranış değil."

Bu anlar sosyal medya üzerinde büyük yankı uyandırdı ve polis memuruna büyük bir destek geldi. kısa süre içinde 100 bine yakın paylaşım alan bu fotoğraf sonrası polis memurunun kurumundan da ona tebrik mesajları yağdı.

BEBEĞİN ANNESİ  NEREDE?

Edinilen bilgilere göre bebeğin annesinden, açıklanmayan bir nedenden dolayı adli karar ile uzaklaştırıldığına yer verildi. Bebeğin durumunun iyi olduğu öğrenilirken daha sonra halasaına teslim edildiği de alınan son bilgiler arasında.

Kamubulteni.com  | Ankara