TikTok’ta Ücretli Abonelik Dönem Bu Hafta Başlıyor

Son dönemlerin popüler uygulaması TikTok, bu hafta ücretli abonelik döneminin başlayacağını duyurdu.

TikTok’ta Ücretli Abonelik Dönem Bu Hafta Başlıyor

TikTok’ta yeni güncellemeler kullanıcıların imkanına sunulmaya başladı. Bunlardan biride ücretli abonelik sistemi oldu. Dünyanın en çok kullanılan uygulamalarından biri olan TikTok’ta kullanıcılar artık sevdikleri ve beğendikleri içerik üreticilerine aylık belli bir ücret karşılığında abone olabilecek.

Abonelik sistemini duyuran TikTok, bu şekilde içerik üreticilerine yeni bir gelir kapısı oluşturmuş oluyor.

Abonelere Has Özellikler

Abone olan kullanıcılar bazı haklara sahip olacak. Webtekno'nun haberine göre, TikTok’a gelecek yeni özellikle birlikte TikTok kullanıcıları, desteklemek istedikleri içerik üreticilerine aylık belli bir ücret karşılığında abone olabilecekler. Aylık abonelikle birlikte YouTube ve Twitch gibi platformlarda olduğu gibi kullanıcılar, abonelere özel sohbet, emote’lar ve rozetler gibi pek çok özelliğe sahip olacak.

Fakat tüm bu özelliklerin yanı sıra diğer platformlardan farklı olarak kullanıcılar, canlı yayın sırasında içerik üreticilerinin kameralarını da kontrol edebilecekler. Aynı şekilde içerik üreticileri, abonelerine özel şekilde canlı yayın odalarını kişiselleştirebilecekler.

Bu Özellikten Kimler Faydalanabiliyor

TikTok tarafından paylaşılan bilgilere göre ücretli abonelik özelliğini aktifleştirmek isteyen içerik üreticileri 18 yaşından büyük olmak zorunda. Bununla birlikte bu içerikten faydalanmak isteyenlerin en az bin takipçiye sahip olması gerekiyor.

Özellik, 26 Mayıs’tan itibaren TikTok’ta kullanılabilir olacak. Özellikten şu anlık yalnızca TikTok davetiyle kabul edilen içerik üreticileri faydalanabilecek.

KAMU İLANLARI VE MEMUR ALIMLARINDAN ANLIK OLARAK HABERDAR OLMAK İÇİN UYGULAMAMIZI İNDİRİN.

 

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP EDEREK TÜM İLANLARDAN ANINDA HABERDAR OLUN!

 /  /