Telefondan Oyun Oynuyorum Dedi Ama İşin Aslı..

İstanbul'da meydana gelen olayda, bir kadın, eşinin kendisini aldattığını iddia ederek ona yine boşanma davası açtı.

Telefondan Oyun Oynuyorum Dedi Ama İşin Aslı..

Eşinden boşanmamak için Almanya'ya kaçtı.

Pınar H. isimli kadın, aldattığı gerekçesiyle eşine boşanma davası açtı. Ancak eşinden boşanmamak için Almanya'ya kaçan genç kadın, “Telefonda oyun oynuyorum diyerek başka kadınlarla mesajlaşıyordu. Yakaladığımda boşanmam diyordu” ifadelerini kullandı.

İstanbul'da yaşamakta olan Pınar H. isimli bir kadın, kendisini aldattığını söyleyen 4 yıllık kocası Aykut H'den boşanmak için dava açtı. Vatan Gazetesi'nden Tolga Akar'ın bugün kaleme aldığı yazısında bundan 1,5 yıl önce boşanma davası açtığı, ancak daha sonra barışarak boşanma davasından vazgeçen Pınar H. isimli kadın, eşinin kendisini aldattığını söyleyerek yine boşanma davası açtı. 

Dava dilekçesinde kadın, eşinden boşanma nedeni olarak şu ifadeleri kullandı:

“Boşanmaktan vazgeçtikten evliliğimiz iyi giderken, eşimin cep telefonunu yanından hiç ayırmadığı dikkatimi çekti. Devamlı telefonda ne yaptığını sorunca Bahsegel Candy Crush oynadığını söylüyordu. Bana, ‘candy crush’in bölümlerini geçmek çok zor. Bu oyun beni kendine çok bağladı’ diyordu. Telefonuna bakmak için devamlı onu gözetliyordum. Birkaç defa telefonuna onun haberi yokken bakabildim. Telefon kaydında ‘Tülay’ yazan isimli mesajlarda, ‘seni özledim, .. cafede buluşalım, haftaya evim müsait’ gibi mesajlar vardı. Bunların resimlerini kendi cep telefonuma çektim. Eşimden habersiz hemen boşanma davası açtım. Ona daha sonra telefonundaki çektiğim resimleri göstererek boşanma davası açtığımı söyledim. Aykut beni sevdiğini o mesajların kendisine yanlışlıkla geldiğini söyledi. Aradan birkaç gün sonra yurt dışına çıkacağını Almanya’da olan babasının iş yerinde problemler olduğu için gideceğini söyledi. 5 aydan beri dönmedi. Bana telefonda, benden boşanmak istemediğini beni sevdiğini bu yüzden yurtdışında kaldığını söyledi.”

Kamubulteni.com  | Ankara