Tarih Verdiler: Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Küstah Tehdit

Terör örgütü YPG, sosyal medyada bir fotoğraf paylaştı ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a küstah tehditler yönlendirdi.

Tarih Verdiler: Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Küstah Tehdit

Amerika 'nın binlerce TIR silah ve cephane gönderdiği terör örgütü PKK'nın Suriye uzantısı YPG, Cumhurbaşkanı Erdoğan 'ı küstah sözlerle tahdit etti.

Bu ay sonunda Almanya 'ya bir ziyarette bulunacak olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef alarak yapılan çağrıda YPG, Almanya 'daki militanlarına "Berlin'i yak, Erdoğan'ı öldür" mesajı verdi.

Fotoğraflı mesaj, ABD ve YPG'nin terör estirdiği Suriye'nin kuzey bölgesinden Almanya 'nın başkenti Berlin 'e gitti.

Bölücü hain terör örgütü PKK'nın Suriye kuzeyindeki uzantısı olan, ABD'nin silah ve cephane ile güçlendirdiği terör örgütü YPG, yeni hedeflerini ortaya koydu. Sosyal medya üzerinde sık sık mesaj yayımlayan, fotoğraf ve video paylaşan terör örgütü YPG, yeni bir mesaj paylaştı. Söz konusu fotoğrafta, yüzleri kapalı, ellerinde uzun namlulu silahlar bulunan hain teröristlerin bir duvarın arkasında sıralandığı görülmekte.

TARİH VE YER GÖSTERDİLER

Hainlerin önünde bulunan duvarda ise  İngilizce  olarak "Erdoğan'ı öldür" Almanca "Faşizme ölüm" yazıyor. Aynı tehditler, Türkçe olarak da duvara kazınırken, duvardaki başka bir detay dikkatlerden kaçmıyor.

Teröristlerin yazdığı "Berlin'i yak! 28-29/9" mesajı, bu tehdidi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 27-29 Eylül'de yapacağı Almanya ziyareti için yaptıkları görülmekte. Almanya PKK'yı terör örgütü listesinde tutsa da, teröristlerin bu ülkede rahatça örgütlenebildiği ve sokak eylemleri süzenleyebildiği biliniyor.

Kamubulteni.com  | Ankara