Tarih Açıklandı: Jandarma Kadın-Erkek Astsubay Alımı Yedek Duyurusu Geldi

Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada kadın-erkek astsubay alımı 3. yedek duyurusuna yer verildi. İşte o duyuru.

Tarih Açıklandı: Jandarma Kadın-Erkek Astsubay Alımı Yedek Duyurusu Geldi

Jandarma 'dan astsubay alımı yedek duyurusu.

Jandarma Genel Komutanlığı ile Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından son dakika duyuruları yayınlandı. Yayınlanan duyurularda 2019 yılı astsubay alımı 3. yedek duyurusuna yer verildi. 

JANDARMA SAYFASINDA YAYINLANDI

Jandarma Genel Komutanlığı sayfasında yayınlanan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

2019 YILI JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI MUVAZZAF/SÖZLEŞMELİ ASTSUBAY ADAYLARININ DİKKATİNE

2019 YILI JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI MUVAZZAF/SÖZLEŞMELİ ASTSUBAY TEMİNİ İÇİN ÇAĞRILAN YEDEK ADAY LİSTESİ JANDARMA VE SAHİL GÜVENLİK AKADEMİSİ BAŞKANLIĞI BEYTEPE/ANKARA VE IŞIKLAR JANDARMA ASTSUBAY MESLEK YÜKSEK OKULU YILDIRIM/BURSA OLARAK AYRI AYRI AŞAĞIDA OLDUĞU GİBİDİR.

ADAYLARIN (3) İŞ GÜNÜ ( 12 EYLÜL 2019 , 13 EYLÜL 2019 VE 16 EYLÜL 2019 ) İÇERİSİNDE KAYIT KABUL MERKEZİ OLAN JANDARMA VE SAHİL GÜVENLİK AKADEMİSİ BAŞKANLIĞI BEYTEPE/ANKARA VE IŞIKLAR JANDARMA ASTSUBAY MESLEK YÜKSEK OKULU YILDIRIM/BURSA ADRESLERİNDE SAAT 09.00-16.00 ARASINDA KAYITLARINI YAPTIRMALARI GEREKMEKTEDİR.

SADECE KONTENJANA GİREMEYEN ADAYLAR KAYIT KABUL SONRASINDA SAĞLIK RAPORU İÇİN HASTANEYE SEVK EDİLECEKLERDİR.

KAYIT KABUL İLE İLGİLİ İŞLEMLER VE KAYIT KABULDE GETİRİLMESİ GEREKEN BELGELER, PERSONEL TEMİN SİSTEMİ ''SONUÇLARIM'' KISMINDA ''2019 YILI JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI MUVAZZAF/SÖZLEŞMELİ ASTSUBAY TEMİNİ KAYIT KABUL DUYURUSU''NDA YAYIMLANMIŞTIR.

KAYIT KABUL İŞLEMLERİNİN YAPILACAĞI TARİH VE SAATLERDE BELİRTİLEN YERDE HAZIR BULUNMAYAN ADAYLAR, TÜM HAKLARINDAN VAZGEÇMİŞ SAYILIRLAR. EKSİK VEYA YANLIŞ BELGE GETİREN ADAYLARIN KAYIT VE KABULLERİ YAPILMAYACAK OLUP, ADAY VAZGEÇMİŞ/ELENMİŞ SAYILARAK İŞLEMLERİ İPTAL EDİLECEKTİR. EKSİK KALAN KONTENJAN SIRADAKİ YEDEK ADAYLARDAN TAMAMLANACAKTIR

ADAYLARIN KENDİLERİNE BİLDİRİLEN KAYIT KABUL MERKEZLERİNE KAYIT YAPTIRMALARI GEREKMEKTEDİR

2019 YILI J.GN.K.LIĞI MUVAZZAF/SÖZLEŞMELİ ASTSUBAY TEMİNİ 3. YEDEK ADAY ÇAĞRI DUYURUSU

2019 YILI SAHİL GÜVENLİK KOMUTANLIĞI SÖZLEŞMELİ ASTSUBAY TEMİNİ 3. YEDEK ADAY ÇAĞRI DUYURUSU 

YENİ ASTSUBAY ALIMINDAN , YEDEK DUYURULARINDAN BİLDİRİMLE HABERDAR OLMAK İÇİN MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRİN >>

Android için >>>> TIKLAYIN

İOS için >>>> TIKLAYIN

JANDARMA YENİ ASTSUBAY ALIMI

Jandarma Genel Komutanlığı kadın-erkek yeni astsubay alımı için 2020 yılında ilana çıkacak. En az ön lisans mezunu adaylar arasından KPSS puanı ile yapılacak astsubay alımında ilan geldiği anda kamubulteni.com 'da olacak.

ASTSUBAY ALIMINI BEKLEYEN KADIN-ERKEK ADAYLAR BU SAYFADA

İlana başvuru yapacak adaylarla bilgi alış verişi için >> TIKLA KATIL