Şehrin Ortasında Çatışma: Kahramanmaraş'tan Acı Haber Geldi

Kahramanmaraş'ta meydana gelen olaydan acı haber geldi. Saldırganın ateş etmesi sonucu yaralanan polis memuru şehit oldu.

Şehrin Ortasında Çatışma: Kahramanmaraş'tan Acı Haber Geldi

Kahramanmaraş'tan acı haber.

Kahramanmaraş'ta bugün bir otelde rehine krizi yaşandı. Bölgeye hemen polis ekipleri sevk edildi. Saldırganlar, bölgeye gelen polislere ateş açtı ve çatışma çıktı. Hemen bölgeye özel harekat polisleir sevk edildi ve operasyon genişletildi. Saldırganların açtığı ilk ateşte 2 polisimiz yaralandı.

Yaralı polislerden birinin durumunun ağır olduğu öğrenilirken bölgeye gelen sağlık ekiplerinin müdahalesi sonrası yaralı polisler hastaneye kaldırılıp tedavi altına alındı.

ACI HABER GELDİ

Bölgeden gelen son dakika bilgisine göre durumu ağır olan polis memurunun tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı şehit olduğu öğrenildi. Yaralı diğer polisimizin tedavisine hastanede devam ediliyor.

Kaçan şüphelinin yakalanması için çalışmaların sürdüğü öğrenildi.

ZEYTİN DALI BÖLGESİNDEN ŞEHİT HABERİ

"PKK/YPG terör örgütü tarafından yapılan sızma girişimi sonrasında çıkan çatışmada, 1 kahraman silah arkadaşımız şehit olmuştur. Teröristlerin muhtemel saldırı ve kaçış istikametleri ateş destek vasıtalarıyla derhal ateş altına alınarak, 6 terörist etkisiz hale getirilmiştir. Bölgeye sevk edilen İHA/SİHA ve destek unsurlarıyla operasyonlar devam etmektedir. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah'tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz."

KAMUBULTENİ.COM  | ANKARA