Masterchef'ten Diskalifiye Edilen Murat'tan Bomba Açıklamalar (Survivor 2019 Açıklaması)

Masterchef 'te önceki gün diskalifiye edilen Murat, önemli bazı açıklamalarda bulundu. Bir canlı yayına katılan Murat, Survivor hakkında da bazı açıklamalarda bulundu.

Masterchef'ten Diskalifiye Edilen Murat'tan Bomba Açıklamalar (Survivor 2019 Açıklaması)

Masterchef 'in renkli kişiliği Murat, geçtiğimiz gün programdaki hareketleri nedeniyle şefler tarafından diskalifiye edildi.

Diskalifiye edilmesi sonrası deliye dönen Murat, önceki gün sosyal medya hesabı üzerinden ağır sözlerle tepkisini dile getirdi. Diskalifiye edildiğini televizyondan öğrendiğini söyleyen Murat, canlı yayında önemli açıklamalarda bulundu.

Murat Özdemir, katıldığı televizyon programında Masterchef 'te olanlar ile ilgili şu ifadeleri kullandı:

“Ben sinirli bir kişi değilim. Tamamen trol yapalım dedik, sanırım dozunu kaçırdık. Bütün insanlardan özür diliyorum. Eşim var, 2 çocuğum var. Okul arkadaşları var. Bunları düşünmek lazım. Ben bana söz hakkı verirler de, özür dilerim diye düşündüm.”

SURVİVOR 'DAN ÇIKARILDI MI?

“Survivor’dan çıkarıldığımla ilgili bir bilgim yok. Acun abi yaptıysa bir bildiği vardır. Acun Baba’yı severim."

HABERİM YOKTU

“Diskalifiyeden benim haberim yoktu. Evde çekime gideceğim diye bekliyordum. Yayını izlerken diskalifiye edildiğimi öğrendim. Haber verilseydi hoş olurdu. Ben bu camiaya çıktığıma bile pişmanım. Ben telefon kullanmasını bile bilmem. Ben telefon kullanana kızan adamın.”

KİMSE ÜSTÜME SU DÖKEMEZ

“Üstüme kimse su dökemez. 32 senedir bu işi yapıyorum. Oradaki jüriler bile benimle baş edemez. Ekmeleddin İhsanoğlu’nun aşçılığını yaptım, Belçika’da Brüksel Büyükelçiliği’nin 4 sene aşçılığını yaptım, bakan, başbakan, cumhurbaşkanı, kralı kim varsa hepsiyle el sıkıştım teşekkür ettim. Geldiğimiz hale bak!"

2 DİL BİLİYORUM

“2 dil biliyorum. Fransızcam var, İngilizcem var. Çok kültürlüyüm. Kameralar dışında kimse beni çekemiyor. Baktılar benden iyi bu adam, çıkardılar. Aynı yarışmada olduğu gibi…"

BANA ÖNCE JÜRİ OL DEDİLER

“Önce bana ‘jüri ol’ dediler, sonra’ yarışmacı ol’ dediler. Ben bana ne derlerse onu yaptım. Ben yarışmacı olacak adam mıyım? Dalga mı geçiyorsunuz? O kadar çaylağın içerisinde bir tane profesyonel!"

BENİM KÖTÜ ANIMDI

“İnsan hayatında kötü anları olabilir. Bu da benim kötü anımdı. Özür dilerim, bir daha olmaz. Ben kimseye, kişiye küfür etmedim. Bizim mutfak ortamı küfürlüdür zaten. Aşçılar bilir… Bizim de ağzımız alışmış. İlk defa televizyona çıkınca böyle oldu.”

DAYAK DİYE BİR ŞEY YOK

“Ortaköy’de dayak diye bir şey yok. Ben 40 senelik Ortaköylüyüm. Burada bize kalkan eller kırılır. Kim kimi dövecek?”

AMACIM ŞÖHRET OLMAK DEĞİL

“Benim amacım şöhret olmak değil ki… Ben şöhret olmadım. Sokağa çıktığımda insanlar beni tanıyor ama bu umurumda değil."

DÜNYA AŞÇI GÖRDÜ

“Bir gün işe gidiyorum. Kızım 'Yemekteyiz diye bir program var katılır mısın' dedi, 'Kızım sen istiyorsan form doldur' dedim. Akşama aradılar. Pat her şey bir anda gelişti. Ertesi gün Onur Bey geldi. Pişman değilim. Dünya aşçı gördü en azından."

SÖYLENSE GÜZEL OLURDU

“Diskalifiye olduğum söylenseydi en azından güzel olurdu. Yarışmacı arkadaşlarımı da aradım kimse açmadı. Herhalde izlerken kendisi öğrensin durumu oldu."

OLMAYACAK İŞLER YAPMIŞIM

“Programda biraz ön plana çıkmak isteyip şımardım galiba. Olmayacak işler yapmışım."

KAMUBULTENİ.COM  | ANKARA