Konya’da Hayvan Katliamı Kürekle Vurup Öldürdü Sonra’da İple Çekerek Sürüklediler

Konya’da akıl almaz bir hayvan katliamı yaşandı. Üstelik bu katliam Sahipsiz Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezinde yaşandı.

Konya’da Hayvan Katliamı Kürekle Vurup Öldürdü Sonra’da İple Çekerek Sürüklediler

Konya Büyükşehir Belediyesi Sahipsiz Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde bir görevlinin kürekle köpeğin kafasına vurarak öldürmesi gündeme bomba gibi düştü. Kürekle vurularak öldürülen köpek daha sonra iple sürüklenerek götürüldü. Görüntülerde etrafta çok sayıda çalışanın olduğu ve kimsenin müdahale etmemesi de büyük tepki çekti

Gözaltına Alındılar

Görüntülerin sosyal medyada yayılması sonrası tepkiler üst üste gelmeye başladı. Çok sayıda vatandaş tepkisini dile getirirken konuyla ilgili Konya Büyükşehir Belediyesinin sosyal medya hesabından konuyla ilgili soruşturma başlatıldığı açıklandı. Şüphelilerin gözaltına aldığı belirtilen açıklamada, “Rehabilitasyon Merkezimizde yaşanan olay gece tüm yönleriyle incelenmiş. Sabahın erken saatlerinde ilgililer ivedilikle açığa alınmış sorumlular hakkında Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunulmuştur. Konya İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri şüphelileri gözaltına almıştır” ifadeleri kullandı.

KAMU İLANLARI VE MEMUR ALIMLARINDAN ANLIK OLARAK HABERDAR OLMAK İÇİN UYGULAMAMIZI İNDİRİN.

 

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP EDEREK TÜM İLANLARDAN ANINDA HABERDAR OLUN!

 /  /