Kısa ve anlamlı SMS Ramazan Bayramı Mesajları 2019

Ramazan Bayramı geldi. 4-6 Haziran tarihleri arasında Ramazan Bayramı idrak edilecek. Ramazan Bayramı 'nın gelmesi ile birlikte Müslümanların en çok araştırdığı konuların başında Ramazan Bayramı mesajları oldu. İşte en güzel kısa SMS Ramazan Bayramı mesajları.

Kısa ve anlamlı SMS Ramazan Bayramı Mesajları 2019

2019 yılı Ramazan Bayramı 4 Haziran günü başlıyor.

Ramazan bayramına saatler kala Müslümanlar , sevdiklerinin ve yakınlarının bayramını kutlamak için en güzel Ramazan Bayramı  mesajlarını araştırmaya başladı. Resimli ve SMS Bayram mesajlarını araştıran Müslümanlar için biz de bu yazımızı yazdık. 

İşte en güzel Ramazan Bayramı mesajları >> 

Bayramlar berekettir, huzurdur, umuttur, özlemdir. Yarınlara niyettir. Duaların kabül olsun , sevdiklerin hep seninle olsun Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun.

Mübarek Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız taze, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli, bahtınız açık olsun. Hayrılı Bayramlar.

Alemlerin yaratıcısı yüce ALLAH a binlerce şükürler Olsun,  Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.

Bin damla umut serilsin yüreğine, bin mutluluk aksın gönlüne, bütün hayal ve düşlerin gerçek, duaların kabul ve makbul olsun.. Ramazan Bayramın mübarek olsun!

Mübarek Ramazan Bayramının Size ve sevdiklerinize huzur, bereket, refah dolu bir hayat getirmesi dileğiyle. Hayırlı bayramlar.

Mübarek Ramazan Bayramının size ve Ailenize Mutluluk ve Huzur getirsin, Hayrılı Bayramlar.

Bu Bayramın Güzelliğini ve Bereketi Evlerinize Gelsin Bayram Kalbine İman Nefesine güç versin. Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun..

En güzel Anıları , olayları birlikte paylaşmak ve tazelemek dileği ile.Ramazan bayramınızı kutlarız.

Kalplerde Sevgi Olsun Gözlerimiz ışık Dolsun, Yüreğiniz Allah sevgisi ile atsın. Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun.

Evlerinizin içine Gül Kokusu Essin, Kalplerinize ALLAH iyilik salsın.  Bu mübarek bayramdada Elerimiz her zamanki gibi Mutlulukla bir araya gelsin. Hayrılı Bayramlar.

Esas olan hatırlamaktır. İstenen güzel hatırlanmaktır. Mübarek Ramazan Bayramınızı sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmeniz dileğiyle, hayrılı bayramlar.

Mübarek Ramazan Bayramı tüm insanlık alemine hayırlı olsun! Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, Allah 'ın rahmet ve merhametle yer yüzünü aydınlattığı Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en güzellerinden olan Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Şeker tadında bir Bayram geçirmenizi diler her şeyin kalbiniz kadar güzel olmasını yüce Allah 'tan temenni ederiz. İyi bayramlar.

Mübarek Ramazan Bayramının tüm ulusumuza ve milletimize kutlu olması dileğiyle.. Allah tüm inananlara huzur, bereket dolu nice  bayramlar nasip eylesin.

En güzel ve huzur dolu günler sizlerin olsun. Yüzünüzde hep gülücük hayatınız da yüzünüz kadar güzel olsun. Ramazan Bayramınız kutlu olsun…

İslam 'ın nurlu güneşi kalbinize dolsun. Diğer tarafta mekamın cennet, makamınız Hz. Muhammed (S:A:V) komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun bayramın mübarek olsun..

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, ömrümde sevdiklerim , değer verdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Ramazan Bayramınız mübarek olsun!

En kötü gününüz Ramazan Bayramı"ndaki gibi güzel olsun. Bayramınız kutlu olsun…

Birlik, beraberlik ve güzelliklerle  dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Bayram geçirmek dileğiyle. Bayramınızı kutlar,  büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

Her iyilik Allah 'tan gelir.  sana gelen her kötülük ise  nefsindendir. Mekânın cennet yuvan huzurlu kalbin Allah ile dolu olsun. Ramazan Bayramın mübarek olsun.

Ramazan orucunun sona erdiği , her şeyin rahatça yenip içilebildiği mübarek 11 aylar başlamıştır. Hayırlı bayramlar.

Delice esen seher yeli, güneşli günler, en parlak gecedir bayramlarımız. Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, her şey gönlünüzce olmasını Allah 'tan niyaz ederim. .

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tadlandıran, mutlu, umutlu, bereketli bir bayram dileriz. Hayrılı Bayramlar.

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu  ve mutlu olsun!

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Ramazan Bayramı diliyoruz. Sevdiklerinizle hayırlı bayramlar geçirmeniz dileğiyle.

Her Bayramda Hatırlanmak ve Hatırlatmak için, Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun..

Bir cennet temennisi bir huzur beklentisi bir gözyaşı serpintisi ve bağışlanmış olabilmenin dileğiyle bayramınız mübarek olsun.

Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesini diliyorum... İyi bayramlar!

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlar.

Ramazan Bayramının ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz.

Bu değerli Ramazan Bayramında, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

KAMUBULTENİ.COM  | ANKARA

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.