İŞKUR İnternet Sitesi Güncellendi

Türkiye İş Kurumu resmi internet sayfası güncellendi. Daha sade ve kullanışlı hale gelen İŞKUR'un yeni sitesinin detayları haberimizde.

İŞKUR İnternet Sitesi Güncellendi

Türkiye İş Kurumu resmi internet sayfası değişti.

Türkiye'de mezuniyet ve sınav şartı aranmaksızın vatandaşların iş bulmak için ilk adresi İŞKUR oluyor. İŞKUR, kurulduğu ilk günden bu yana vatandaşlara hizmet vermekte ve çok sayıda kişiyi iş sahibi yapmaktadır. İŞKUR bu hizmetlerine de tam gaz devam etmektedir. Hizmetlerini daha iyi vermek adına İŞKUR, resmi internet sayfasını güncelledi.

Daha üstün körü olan eski sitesini yenileyen ve son derece sade, kullanışlı bir site ortaya çıkaran İŞKUR, bu sitesini bugün vatandaşların kullanımına sundu.

İş bulmak isteyen vatandaşların açık işlere daha rahat bakması ve daha rahat başvuru yapması için sitesini güncelleyen İŞKUR, siteyi yeni hali ile kullanıma sundu. 

İNCELEME

Siteye baktığımızda daha önce haberler kısmı en üstteydi. Ancak yeni görünüşte İŞKUR'un sitesinde ilk sırada iş arama kısmına yer verildi. Burada meslek ve Supertotobet iş aradığınız ili seçerseniz yapılan alımlara ve boş pozisyonlara ulaşabilirsiniz.

Daha sonra aşağıdaki kısımda İŞKUR'un vatandaşlara İŞKUR'un sağladığı hizmetlere yer verildi. İŞKUR'un verdiği hizmetler şu şekilde; İPA İstatislikleri, Yurtdışı İstihdam, İşbaşı Eğitim  Programı, Girişimcilik Programı, Kısa Çalışma Ödeneği, Engelli İstihdam, Teşvikler, Açık İşler, CV Oluştur, İşsizlik Sigortası, Toplum Yararına Programlar, Mesleki Eğitimler.

Siteye bakmaya devam ettiğimizde Türkiye genelinde yapılan toplam personel alımı sayısına, işe yerleştirilenlere ve diğer detaylara yer veriliyor.

Daha sonra da siteye bakınca İŞKUR'dan haberlere ve duyurulara yer veriliyor.

Kamubulteni.com  | Ankara