Hafta Sonu Müjdesi: TC Kimlik Numaranıza Göre Cumartesi-Pazar Ödemesi Yapılacak!

Acil nakit ihtiyaçları, herkes için beklenmedik zamanlarda ortaya çıkabilir. Neyse ki, ING Bank, TEB ve QNB Finansbank gibi önde gelen bankalar, müşterilerine haftanın her günü, Cumartesi ve Pazar günleri de dahil olmak üzere 7/24 nakit avans olanağı sunuyorlar.

Hafta Sonu Müjdesi: TC Kimlik Numaranıza Göre Cumartesi-Pazar Ödemesi Yapılacak!

ING Bank: Hızlı ve Esnek Nakit Avans Fırsatları

ING Bank, müşterilerine sunduğu avantajlı kampanyalarla dikkat çekiyor. Haftanın her günü, Cumartesi ve Pazar dahil olmak üzere 7/24 nakit avans alma fırsatı sunan ING Bank, müşteri odaklı hizmet anlayışını temsil ediyor. Size en yakın ING Bank ATM’sini kullanarak anında nakit avans çekebilir ve çekilen tutarı isteğinize bağlı olarak 6 ya da 12 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. ING Bank, %1.98 faiz oranlarıyla müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyor.

QNB Finansbank: Hızlı Çözüm Sunan 7/24 Hizmet Anlayışı

QNB Finansbank, müşterilerine haftanın her anında nakit avans alma kolaylığı sağlıyor. Alo Kredi Hattı’nı kullanarak veya web sitesi ile mobil bankacılık uygulaması üzerinden başvuru yaparak acil nakit ihtiyaçlarınıza hızlıca çözüm bulabilirsiniz. QNB Finansbank’ın 7/24 hizmet anlayışı, müşterilere özel çözümler sunarak acil nakit sıkıntılarına anında çözüm getiriyor.

TEB: Cazip Faiz Oranlarıyla Güvenilir Nakit Avans

TEB, %1.98 faiz oranıyla müşterilerine cazip bir nakit avans kampanyası sunuyor. Resmi web sitesi veya mobil bankacılık uygulaması üzerinden başvuruda bulunarak bu avantajlı kampanyadan yararlanabilirsiniz. TEB ATM’leri aracılığıyla haftanın her saati, hafta sonları dahil olmak üzere nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. TEB, müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına uygun maliyetli çözümler sunarak güvenilir bir finans partneri olmayı sürdürüyor.

Hafta Sonu Nakit Avans Alma Adımları

ING Bank, QNB Finansbank ve TEB’in sunduğu 7/24 nakit avans imkanından yararlanmak için öncelikle bu bankaların müşterisi olmanız gerekiyor. Eğer müşteriyseniz, hafta sonu dahil olmak üzere nakit avans almak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

ING Bank:

 • En yakın ING Bank ATM’sine gidin.
 • Ana ekrandan "Nakit Avans" seçeneğini seçin.
 • İstenilen nakit avans miktarını girin.
 • Kullanmak istediğiniz kredi kartı numarasını girin.
 • ATM'den çıkan şifreyi girerek işlemi tamamlayın.

2023/06/24/is-bankasi-promosyon-790931.jpg

QNB Finansbank:

 • Alo Kredi Hattı’nı arayın veya web sitesi/mobil uygulama üzerinden başvurun.
 • İhtiyaç duyulan nakit avans miktarını ve vade tercihini belirtin.
 • Kredi başvurunuzu onaylayın.

TEB:

 • TEB’in web sitesi veya mobil bankacılık uygulaması üzerinden başvurun.
 • İstenen nakit avans miktarı ve vade tercihini belirtin.
 • Kredi başvurunuzu onaylayın.

Acil nakit ihtiyaçlarınız için bu fırsatları değerlendirerek, hafta sonları dahil olmak üzere nakit avans çekerek finansal sıkıntılarınızı rahatlıkla çözebilirsiniz.