Genç Kıza Herkesin Gözü Önünde Dehşeti Yaşatmıştı! Serbest Bırakıldı

İstanbul Sancaktepe'de bir markette alışveriş yapan genç kız tanımadığı bir şahsın saldırısıyla neye uğradığını şaşırdı. Saldırı anı güvenlik kameralarına an be an yansırken, saldırgan 4 kişinin gözü önünde genç kızı darp ettikten sonra elini kolunu sallaya sallaya olay yerinden uzaklaştı.

Genç Kıza Herkesin Gözü Önünde Dehşeti Yaşatmıştı! Serbest Bırakıldı

Olay, iki hafta önce Sancaktepe'de bir markette yaşandı. 17 yaşındaki D.A. isimli genç kız alışveriş için girdiği markette tanımadığı Rıdvan T. isimli şahsın yumruklu saldırısıyla neye uğradığını şaşırdı.

Saldırgan genç kıza saldırdıktan sonra bir süre markette gezdikten sonra olay yerinden uzaklaşırken, D.A. yaşanan saldırıyı ailesi ve polis ekiplerine bildirdi. Güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyen polis ekipleri saldırgan şahsın daha önce 3 defa uyuşturucu, 1 kez yaralama, 1 kez de hırsızlıktan kaydı olduğunu ortaya çıkardı. Yakalanan şahıs daha sonra savcılık talimatıyla salıverildi.

D.A. yaşadığı olayla ilgili basın mensuplarına, "Ben kurstan dönüyordum. Daha sonra market alışverişi yapmak için girdim. Alacaklarımı aldım tam kasaya yöneliyordum. Birden o şahısla karşılaştım ve arada hiç temas ve konuşma olmadan kafamın sol tarafına bir yumruk ve dirsek, sağ omzuma ve boynuma da bir yumruk attı. Tabii ben şaşkınlıkla geri çekildim. Ne olduğunu anlamaya çalıştım. 'Acaba bir şey mi yaptım, bir şey mi dedim? diye anlamaya çalıştım. Eğer geri çekilmeseydim belki daha fazla vurabilirdi. Sonra ben orada ağlarken o şahıs, tekrar döndü ve elini kolunu sallayarak çıktı. Hiç kimse hiçbir şey yapmadı. Şimdi psikolojim bozuldu ve o şahıs yüzünden sokakta gezemiyorum onunla karşılaşacağım korkusuyla. Ama o şimdi elini kolunu sallayarak çok rahat bir şekilde dolaşıyor." açıklamasında bulundu.