Ezgi Mola’nın Çağrısına Meral Akşener’den Cevap

Ünlü oyuncu Ezgi Mola'nın Altın Kelebek Ödül Töreni’nde kadın cinayetleri açısından 'tüm canlılar için eşit yaşam hakkının olduğu bir yasa çıkarılmasını diliyorum' çağrısı üzerine İYİ Parti lideri Meral Akşener cevap verdi.

Ezgi Mola’nın Çağrısına Meral Akşener’den Cevap

Oyuncu Ezgi Mola, Altın Kelebek ödüllerinde sahneden milletvekillerine kadın cinayetleri için bir çağrıda bulundu. Ezgi Mola'nın bu çağrısına ilk cevap ise İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’den geldi.


'En iyi komedi dizisi kadın oyuncu' ödülünü almaya hak kazanan Ezgi Mola, sahnede şu konuşmayı yaptı;

“Bugün güzel bir haber geldi İRAN’DAN. 'Ahlak Polisi’  kavramının kaldırıldığı, artık olmayacağı söylendi. Ben de onların yanında olduğumuzu buradan söylemek istiyorum. Aynı zamanda ülkemizde her gün yaşanan kadın cinayetlerinin de son bulabilmesi amacıyla yasalarımızda yapılacak olan güzellikleri sabırsızlıkla görmek, duymak ve biz de bunu kutlayalım istiyorum.”

Dedi.


İYİ Parti Lideri Meral Akşener’den Cevap Gecikmedi;

“Değerli Ezgi Mola'nın içten ve haklı talebine asla duyarsız kalmayacağız. Eşit ve onurlu bir yaşamı tüm insanlarımız, tüm canlılarımız için mümkün kılacağız. Bütün muhalefet olarak verdiğimiz mücadelemizi, yarın da iktidar olarak kararlılıkla sürdüreceğiz. Az kaldı! “

Dedi.