CHP'li Tüzün: Kurultay için Yeterli İmza Toplandı

CHP adım adım Olağanüstü Kurultay'a gidiyor. CHP'li Gaye Usluer ve CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün kurultay için gerekli imzanın toplandığını açıkladı.

CHP'li Tüzün: Kurultay için Yeterli İmza Toplandı

Cumhuriyet Halk Partisi adım adım kurultaya gidiyor.  CHP Olağanüstü Kurultay çağrı heyetinin sözcüsü CHP PM üyesi Gaye Usluer gerekli imzaların toplandığını açıkladı.

Usluer , yaptığı açıklamada, "Olağanüstü Kurultay için yeter sayıda imza an itibariyle toplanmıştır.Görmek isteyen MYK üyemiz "yarın saat 11.00'e kadar" değil istediği zaman imza belgelerini görebilir. Pazartesi günü saat 17.00'ye kadar imza almaya devam edeceğiz" dedi.

CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün de yaptığı Pasgol açıklamada Olağanüstü Kurultay için gerekli olan imzanın toplandığını duyurdu. Tüzün, "Olağanüstü Kurultay için gerekli olan yeter sayıda imza an itibariyle toplanmıştır. İmza toplama süresinin bitimi olan Pazartesi günü saat 17.00'ye kadar imza almaya devam edeceğiz. Görmek İsteyen MYK üyemiz "yarın saat 11.00'e kadar" değil istediği saatte imzaları görebilir" şeklinde konuştu.

KAMUBULTENİ.COM - ANKARA