Bomba Kulis İmamoğlu Görevden Alınırsa Yerine Gelecek Kişinin İsmi Paylaşıldı

Ekrem İmamoğlu, YSK üyelerine hakaret gerekçesiyle yargılandığı davada 2 yıl 7 ay 15 gün hapis cezası aldı. İmamoğlu’nun görevden alınması durumunda yerine gelecek isimle ilgili bomba kulis bilgisi paylaşıldı.

Bomba Kulis İmamoğlu Görevden Alınırsa Yerine Gelecek Kişinin İsmi Paylaşıldı

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun yargılandığı davanın karar duruşması Kartal Adliyesi'nde görüldü. Çıkan kararda İmamoğlu'na 2 yıl 7 ay 15 gün hapis cezası kararı verildi. Karar İstinaf Mahkemesi ve Yargıtay'da kesinleşirse İmamoğlu 'siyasi yasak'lı olacak, belediye başkanlığı düşecek, hiçbir seçimde aday olamayacak.

İmamoğlu Görevden Alınırsa Yerine Gelecek İsim…

T24 Yazarı Tolga Şardan önemli bir kulis bilgisini aktardı. Şardan, İmamoğlu'nun ceza alması sonrası hararetlenen belediye başkanlığının düşülmesine ilişkin olarak önemli bir kulis bilgisini T24 ekranlarından açıkladı.

Şardan, "Eğer Ekrem İmamoğlu, görevden alınırsa yerine Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım'ın geçeceği şeklinde bir bilgi var. Her ne kadar Yargıtay kararı bekleniyor olsa da İçişleri Bakanlığı İmamoğlu'nu görevden alabilir. Yerine bir atamada yapabilir. Daha önce Tevfik Göksu'nun bu konuda ismi geçiyordu. Fakat son kulis bilgilerine göre burada İsmet Yıldırım'ın Ekrem İmamoğlu'nun yerine AKP tarafından İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görevlendirileceği şeklinde bir bilgi var” diye konuştu.

KAMU İLANLARI VE MEMUR ALIMLARINDAN ANLIK OLARAK HABERDAR OLMAK İÇİN UYGULAMAMIZI İNDİRİN.

 

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP EDEREK TÜM İLANLARDAN ANINDA HABERDAR OLUN!

 /  /