Bomba Açıklama: FETÖ Elebaşı Öldü

Terör örgütü FETÖ/PDY'nin elebaşı olan ve yıllardır ABD'de saklanan darbeci Fetullah Gülen hakkında son dakika açıklaması geldi.

Bomba Açıklama: FETÖ Elebaşı Öldü

Silahlı darbeci terör örgütü FETÖ'nün ele başı hakkında bomba bir son dakika açıklaması geldi.

İlahiyatçı Prof. Dr. Cevat Akşit, yaptığı son dakika açıklamasında, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın elebaşı Fetullah Gülen ile ilgili şok bir iddiada bulundu. Bir röportaj veren Akşit, terör örgütü FETÖ lideri Fetullah Gülen'in öldüğünü söyledi. Akşit açıklamasının devamında, ölen örgüt elebaşının cesedinin ise Yahudi mezarlığına gömüldüğünü, kabrinin orada olduğunu söyledi.  "Gizli şeyleri söyletiyorsun bana..." diyen Akşit,  "FETO öldürüldü, sağ değil. Yaşamıyor şu anda Yahudi mezarlığında mezarı da... " ifadelerini kullandı..

ÖLDÜĞÜ YER NEW JERSEY'DE

SuperHaber'e konuk olan ve soruları yanıtlayan ünlü ilahiyatçı Cevat Akşit, açıklamasını şu şekilde sürdürdü:

"Yoksa bizim polis onu getirecekti Türkiye'ye, şimdi onun öldüğünü biliyor bizim polislerimiz. Burada papaz var ya bir tane 'onu vermezseniz biz Betvole de bunu vermeyeceğiz' diyorlar. Öldürdüler onu, çoktan öldü. Öldüğü yeri de biliyorum ben; New Jersey'de... Yahudi mezarlığında gömüldü. İstihbaratta adamın var mı, özel konuşabileceğin adam varsa sorabilirsin. Yok oldu gitti."

FETÖ ÜNLÜ İLAHİYATÇIYI TEHDİT EDİYORDU

Terör örgütü lideri Fetullah Gülen aleyhine yaptığı açıklamalar, giriştiği mücadeleler ve örgütün gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için yaptığı mücadele ile tanınan bir isim olan Prof. Dr. Cevat Akşit geçtiğimiz günlerde, FETÖ tarafından öldürülmek istendiğini, örgütten ölüm tehditleri de aldığını dile getirdi.

Bundan kısa bir süre önce, teör örgütü FETÖ'ye yakınlığı ile bilinen bazı haber kaynakları, örgütün bölücü elebaşı Fetullah Gülen'in kanser olduğu yönünde iddiaları ortaya atmıştı.

Kamubulteni.com  | Ankara