Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi'ne Mühendis ve Büro Memuru Alımı Yapılacak

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi'ne büro personeli ve inşaat mühendisi alımı yapılacak.

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi'ne Mühendis ve Büro Memuru Alımı Yapılacak

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi'ne büro personeli ve inşaat mühendisi alımı yapılacak.

04 Ocak 2021 Pazartesi 20:54
Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi'ne Mühendis ve Büro Memuru Alımı Yapılacak

Söz konusu alım için başvuru yapacak adayların başvuru genel şartlarının yanı sıra büro personeli alımı için ilan edilen, "*Lisans mezunu olmak. *Yetkili Kurumlardan alınan “Bilgisayar İşletmenlik Sertifikasına, İş Sağlığı ve Güvenliği Elemanı (İnşaat) Belgesine, Temel Risk Analizi Sertifikasına, B sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı belgesine” sahip olmak. *2020-KPSS P3 puan türünden en az 55.00 puan almış olmak." ile Mühendis alımı için ilan edilen, "*İnşaat Mühendisliği bölümünden lisans mezunu olmak. *İnşaat Mühendisi olarak en az 2 (iki) yıllık iş deneyimi istenecek olup, iş deneyimini SGK hizmet dökümü ile belgelemek. Serbest İnşaat Mühendisi (SİM) belgesine sahip olmak. *Yetkili kurumlardan alınan “AutoCAD (En az 50 saat) Sertifikasına, 3DS Max (En az 70 saat) Sertifikasına, SAP2000 (En az 30 saat) Sertifikasına, Risk Analizi Eğitimi Sertifikasına” sahip olmak. *35 yaşından gün almamış olmak. *2020-KPSS P3 puan türünden en az 70.00 puan almış olmak." şartlarını da yerine getirmesi gerektiği kaydedildi. Başvuru yapacak adaylarda aranacak genel şartlar aşağıdaki gibi sıralandı: 

GENEL VE ÖZEL ŞARTLAR
A) Başvuru yapacak adaylarda 657 sayılı Kanun'un 48'ınci maddesinde aşağıda belirtilen genel şartlar ile özel şartlar aranmaktadır.
1- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
2- Bu Kanunun 40 ncı maddesindeki yaş şartlarını taşımak,
3- Bu Kanunun 41 nci maddesindeki öğrenim şartlarını taşımak, 4- Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
5- Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp,  rüşvet,  hırsızlık,  dolandırıcılık,  sahtecilik,  güveni  kötüye  kullanma,  hileli  iflas,  ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.
6- Askerlik durumu itibariyle;

a) Askerlikle ilgisi bulunmamak,
b) Askerlik çağına gelmemiş bulunmak,
c) Askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,
7-  657  sayılı  Kanun'un  53.  Maddesi  hükümleri  saklı  kalmak  kaydıyla  görevini  devamlı yapmasına, engel olabilecek akıl hastalığı ve vücut sakatlığı ile ilgili özürlü bulunmamak, nöbetli ya da gece çalışmasına engel sağlık probleminin olmaması.

,A)  657  sayılı  Devlet  Memurları  Kanunu'nun  4/B  maddesi  gereğince,  sözleşmeli  olarak istihdam   edilenler,    hizmet    sözleşmesine    aykırı    hareket    etmesi    nedeniyle    kurumlarınca sözleşmeleri feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar  hariç  sözleşmeyi  tek  taraflı  feshetmeleri  halinde,  fesih  tarihinden  itibaren  bir  yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.
B)  Herhangi  bir  Sosyal  Güvenlik  Kurumundan  emeklilik  veya  yaşlılık  aylığı  almıyor olmak.
C) Yapılacak görev gereği mesai saatleri dışında ve hafta sonraları çalışmaya herhangi bir engeli olmamak.
D)  Büro  Personeli  Kadrosunda  İstihdam  edilecek  Personel  Yapı  ve  Teknik  İşleri  Daire Başkanlığında çalıştırılacaktır.
E) Başvuran adaylarda Lisans mezunları için 2020 KPSSP3 puanı esas alınacaktır.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Başvurular Üniversitenin personel dairesine şahsen yapılacak. Başvuru sırasında gerekli belgeler ve diğer detaylara resmi sayfadan erişilebilir.

Anahtar Kelimeler:
PersonelBüro Memuru
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
İnşaatçı 2021-01-04 23:25:19

Ahahahahahahahahahahahahahahahahaha ne güldüm ya böyle bir kamu personeli ilanını da yeni görüyorum, burj khalifa 3.köprünün falan da statiğini hesaplamış olmak Da ekleyin tam olsun.

Avatar
İsimsiz 2021-01-05 11:40:51

Sanki birinin cv gibi alıma bak

Avatar
Rumuzyok 2021-01-05 17:06:11

ismmini verseydeniz alıncak kişinin daha iyi olmazmıydı