AK Partili Vekilden Koronavirüs Paylaşımı: 3 Çocuk...

AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı'dan çok konuşulacak koronavirüs paylaşımı...

AK Partili Vekilden Koronavirüs Paylaşımı: 3 Çocuk...

AK Parti'li Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, koronavirüs salgınına ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın en az  3 çocuk meselesini hatırlatarak , 'Şer gibi gözüken korona istirahati bu manada berekete , hayra vesile olacak' dedi. Ahmet Hamdi Çamlı'nın sosyal medya paylaşımına kısa sürede yüzlerce mesaj geldi. İşte o paylaşım: 

AHMET HAMDİ ÇAMLI KİMDİR?

İstanbul / Fatih - 1965, Ahmet Zeki, Sabahat.

Ticaret ile uğraşmaktadır. İlahiyat eğitimine devam etmektedir.

Siyasi hayatına, 1969'da babasının kuruluşunda bulunduğu ve destek verdiği, Milli Görüş hareketinin lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın önderlik ettiği bağımsız hareketlerin içinde yer alarak başladı. Bu hareketlerin içinde il, ilçe ve genel merkez teşkilatlarında çeşitli görevler ifa etti. İstanbul'da AK Parti İl Genel Meclis Üyeliği ve AK Parti Belediye Meclis Üyeliğine seçildi. Türkiye İzcilik Federasyonu Yönetim Kurulu - İcra Kurulu üyeliği ve Türkiye Atletizm Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi olarak faaliyetlerini yürüttü. Milletvekili seçilene kadar İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Başkanı olarak görev yaptı.

26. ve 27. dönemde İstanbul Milletvekili seçildi. Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Üyesi olarak görev yapmış, Dışişleri Komisyonu Üyesi olarak görevini sürdürmektedir.

Orta düzeyde İngilizce ve Arapça bilen Çamlı, evli ve 3 çocuk babasıdır.