Ağrı İŞKUR Müdürü İle İlgili Skandal İddia

Ağrı İŞKUR Müdürü Gıyas Güven'in bir araç içinde çekilen görüntüleri sosyal medyada gündem oldu. Güven'in iş bulma bahanesiyle kandırdığı kadınlarla birlikte olduğu iddia ediliyor.

Ağrı İŞKUR Müdürü İle İlgili Skandal İddia

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Ağrı Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü olarak görev yapan Gıyas Güven'in internete düşen cinsel ilişki görüntüleri sosyal medyada büyük ses getirdi.

43 yaşında, evli ve 3 çocuk babası olan ve 2013 yılında kuruma atanan Güven'in ortaya çıkan görüntülerinde bir kadınla ilişkiye girdiği anlar yer alıyor. Güven'in iş bulma bahanesiyle kandırdığı kadınlarla birlikte olduğu iddia ediliyor.

Görüntülerle ilgili yetkili isimlerden henüz bir açıklama gelmedi.

GIYAS GÜVEN KİMDİR?

1979 yılında doğdu. Lisans eğitimini Atatürk Üniversitesi Ağrı Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünde tamamladı. Memuriyet hayatına TEDAŞ'ta başladı. Aynı Kurumda memur, İnsan Kaynakları Şefi, İnsan Kaynakları Şube Müdürü ve İdari ve Mali İşler İl Müdür Yardımcısı görevlerinde bulunduktan sonra 2013 yılında İŞKUR'a atandı. Ağrı İŞKUR İl Müdür Yardımcısı olarak görev yaptıktan sonra Ağrı İŞKUR İl Müdürlüğü görevine atandı. Evli ve üç çocuk babasıdır.