Eşini Başkasıyla İlişkiye Girerken Yakaladı! Canlı Yayın Açıp İsyan Etti

Eşini Başkasıyla Yakalayan Kadın Sosyal Medyada Canlı Yayın Açtı! Ben Utanacağıma O Utansın!

Balıkesir'de eşini başka bir kadınla basan kadın adeta çılgına dönerken, sosyal medya hesabından açtığı canlı yayınla yaşadıklarını paylaşan kadın, "O utanmadı rezil olmaktan korkmadı, bundan sonra ben de utanmayacağım. 9 yaşındaki çocuğumla yakaladım. Adi, Şerefsiz" ifadelerini kullandı.  Balıkesir'in Edremit ilçesinde yaşayan R.D., kendisini aldatan eşinin kıyafetlerini ateşe verip, bu anları sos

Eşini Başkasıyla Yakalayan Kadın Sosyal Medyada Canlı Yayın Açtı! Ben Utanacağıma O Utansın!

Balıkesir'de eşini başka bir kadınla basan kadın adeta çılgına dönerken, sosyal medya hesabından açtığı canlı yayınla yaşadıklarını paylaşan kadın, "O utanmadı rezil olmaktan korkmadı, bundan sonra ben de utanmayacağım. 9 yaşındaki çocuğumla yakaladım. Adi, Şerefsiz" ifadelerini kullandı.  Balıkesir'in Edremit ilçesinde yaşayan R.D., kendisini aldatan eşinin kıyafetlerini ateşe verip, bu anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Evine giden R.D. isimli 32 yaşındaki kadın, iddialara göre burada eşi E.D.'yi G.A. isimli bir kadınla yatakta yakaladı. R.D., diğer kadına saldırınca eşi araya girdi ve genç kadına şiddet uyguladı. Eşi tarafından darp edilen kadın daha sonra eşinin kıyafetlerini alarak çağırdığı arkadaşıyla birlikte boş bir araziye giderek burada kıyafetleri yakıp yaşadıklarını sosyal medya hesabından paylaştı. Eşinin takım elbiselerini de yakacağını söyleyen kadın, "Gurursuz şerefsiz. Elbette daha vardır evde takım elbiseleri. Onları da yakacağım, onlarla da canlı yayın açacağım. İşte rezillikler. Annesinin evine kadın getirecek kadar, çırılcıplak yatacak kadar rezil. Daha evde takım elbiseleri var onları da tek tek yakacağım. Hepsini yakacağım, bazanın altındakileri indiremedim. Takım elbiseler de sıra. Hiç bir şey bırakmayacağım geriye. " ifadelerini kullandı. Genç kadının video çektiği esnada küçük bir çocuğun yanında yer aldığı görülüyor.