WhatsApp Mesaj Düzenleme Özelliği Geldi

WhatsApp yepyeni bir özellikle karşımıza çıktı. WhatsApp mesaj düzenleme özelliği adından çok söz ettirdi. En sonunda aktif bir şekilde kullanılmaya başlandı. Eğer WhatsApp’ta yanlış bir mesaj attıysanız hemen düzenleme yapabilirsiniz.

WhatsApp Mesaj Düzenleme Özelliği Geldi

WhatsApp mesaj düzenleme Android kullanıcıları tarafından sıklıkla soruluyordu. Artık güncel WhatsApp uygulaması kullanan sosyal medya sahipleri mesajlarını düzenleyerek istedikleri hale dönüştürebilecekler. Henüz bu özelliği denemediyseniz hazır olun.

WhatsApp Mesaj Düzenleme Sorunu

WhatsApp mesaj düzenleme yapamıyorum diyen pek çok telefon kullanıcısı bulunuyor. Bu sorunun iki farklı sebebi olabilir. Ya WhatsApp sürümünüz güncel değildir. Ya da WhatsApp mesaj düzenleme adımları içerisinde atladığınız bir nokta olabilir. Mesaj düzenleme çalışmıyorsa Google Play Store ya da App Store üzerinden uygulamanızın güncelliğini kontrol edebilirsiniz. Güncellemeniz gerekiyorsa hemen güncelleyerek yeni özelliği kullanmaya başlayabilirsiniz.

WhatsApp Mesaj Düzenleme Nasıl Yapılır?

  • WhatsApp mesaj düzeltme yapmak için bir arkadaşınıza mesaj gönderin. Gönderdiğiniz mesaj gittikten sonra o mesaj üzerine basılı tutun.
  • Sağ üstte yer alan 3 noktaya tıklayarak seçeneklerin açılmasını sağlayın.
  • Seçenekler içerisinden Düzenle yazılı alana basarak mesajınızı düzenleyin ve yenileyin. Böylece mesaj düzenleme başarılı olacaktır.