Resimdeki gizli atı 7 saniyede bulanların IQ seviyesi 160'ın üstünde çıkıyor! Sadece gerçek zekiler bulabiliyor!

Gizli hayvan optik yanılsaması: Bir at göz önünde saklanıyor. Gizli atı sadece yüksek IQ'lular 7 saniyede bulabilir. Onlardan biri misin? Şimdi dene.

Resimdeki gizli atı 7 saniyede bulanların IQ seviyesi 160'ın üstünde çıkıyor! Sadece gerçek zekiler bulabiliyor!

Optik illüzyon resimleri, sinirbilimciler tarafından beynin gerçeklik algısını nasıl yarattığını incelemek için kullanıldı. Beynin, gözden aldığı bilgilerle boşlukları doldurması sayesinde beynimizde oluşan bir gerçeklik algısı görme eğilimindeyiz.

Optik illüzyon bulmacalarını düzenli olarak uygulayan bireyler, yapmayanlara göre daha iyi problem çözme yeteneklerine ve gözlem becerilerine sahip olma eğilimindedir. İyi bir gözlem yeteneğiniz var mı? O zaman 7 saniye içinde resimdeki bir atı bulun.

1-015.webp

RESİMDEKİ GİZLİ ATI BULABİLİR MİSİN?

Yukarıda paylaşılan görselde, bir filin bir odun kütüğü taşırken görülebildiği bir tabloyu görebilirsiniz. Resimdeki çevre çim ve ağaçlarla kaplıdır ve gökyüzünde bozulmamış beyaz bulutlar vardır. Harika görünüyor, değil mi?

Ancak, tüm gördüğünüz bu mu yoksa bir şeyi mi kaçırdınız? Adından da anlaşılacağı gibi resimde bir at var ve göreviniz gizlenen atı 7 saniye içinde bulmak.

GİZLİ ATI BULDUN MU?

Bu, bilişsel becerilerinizi geliştirmek ve jilet gibi keskin zekanızı gizli atı bulmak için kullanmak için iyi bir fırsat sunacaktır.

Kısacası, gözlem becerilerinizi test etmek için harika bir yol olacaktır. Zaman kısa ve meydan okuma zor. Yalnızca en iyinin en iyisi, gizli atı 7 saniyede görebilir. Onlardan biri misin? Gizli atı gördünüz mü?

OPTİK İLLÜZYON CEVABI

Süre doldu. Atın nerede olduğunu merak mı ediyorsunuz? Merakla beklenen cevaba hazır olun. At, görüntünün en sağ tarafında görülebiliyor, arkadaki kulübe ile çevredeki tüm alanlar arasındaki boşluğun ana hatlarından oluşuyor. Atı bir kez gördüğünüzde geri alamayacaksınız.

2-009.webp

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.