Zabıta, Şoför, Tahsildar, Memur, Şoför ve Trafik Memuru Alımı Başvuru Formu Yayımlandı (Rize Pazar Belediyesi)

Rize Pazar Belediyesi bünyesine belediye trafik memuru, zabıta memuru, tahsildar, şoför ve düz memur alımı yapılacak. İlanın başvuru formu yayımlandı. Başvurular 22 Şubat'ta başlıyor.

Zabıta, Şoför, Tahsildar, Memur, Şoför ve Trafik Memuru Alımı Başvuru Formu Yayımlandı (Rize Pazar Belediyesi)

Rize Pazar Belediyesi bünyesine belediye trafik memuru, zabıta memuru, tahsildar, şoför ve düz memur alımı yapılacak. İlanın başvuru formu yayımlandı. Başvurular 22 Şubat'ta başlıyor.

19 Şubat 2021 Cuma 11:17
Zabıta, Şoför, Tahsildar, Memur, Şoför ve Trafik Memuru Alımı Başvuru Formu Yayımlandı (Rize Pazar Belediyesi)

Pazar Belediyesi memur alımı başvuru tarihi.

Rize Pazar Belediye Başkanlığı memur alımı hakkında son dakika açıklaması geldi. Yapılan açıklamada en az 60 KPSS puan şartı ile devlet memuru alımı yapılacağına yer verildi. Düz memur, belediye trafik memuru, tahsildar, şoför ve zabıta memuru kadrolarına yapılan memur alımında başvuru bilgileri yazımızda.

657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; ‘’Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği’’ ile Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre yapılacak belediye memuru alımında başvuru bilgileri şu şekilde:

BAŞVURU ŞARTLARI

Belediye memuru alımına başvuruda buluncak adayların aşağıdaki şartları sağlıyor olması gerekiyor:

  • Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak. e) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak.
  • İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak. g) Her aday yalnızca bir kadroya başvuru yapacaktır.
  • İlan edilen unvanlar için mezun olunan okul itibari ile öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak 2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvanların karşısında belirtilen puan türlerinden, belirtilen asgari KPSS puanı almış olmak.
  • Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak. Ayrıca herhangi bir kamu kuruluşunda çalışıyor olmamak.
  • Sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak.
  • Zabıta memuru kadrolarına başvuracaklar için; 657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinin (A) fıkrasında belirtilen şartların yanı sıra Belediye Zabıta Yönetmeliğinin 13/A maddesinde yer alan özel şartlara göre zabıta memuru kadrolarına başvuru yapılabilmesi için; tartılma ve ölçülme aç karnına ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1,67 metre, kadınlarda en az 1,60 metre boyunda olmak 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+-) 10 kg. dan fazla fark olmamak. Boy ve kilo tespitleri belediyemizce yapılacaktır.
  • Zabıta Memuru ve Şoför kadrosuna başvuracaklar için; 13.10.1983 Tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

İKAMET ŞARTI YOK

İlana başvurular tüm şehirlerden yapılabilecek. İkamet şartı yok.

BAŞVURU FORMU YAYIMLANDI

Yayımlanan duyuruda başvuruların 22 ile 24 Şubat 2021 tarihleri arasında alınacağına yer verildi. Başvurular aşağıdaki evraklarla yapılacak:

a) Başvuru formu Belediyemizin internet sayfasından (http://www.pazar.bel.tr) adresinden veya Başkanlığımızdan temin edilecektir. b) Nüfus cüzdanının aslı veya fotokopisi. (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir), 21/1/2021 PERŞEMBE ÇEŞİTLİ 369 (EBYS-DİSKET) SALİH 3 c) Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı. (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir), d) Yabancı okul mezunları için denklik belgesinin aslı. (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir), e) KPSS sonuç belgesinin ÖSYM web sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı, f) Erkek adaylarda askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı, g) Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı, ğ) Sürücü belgesinin aslı veya fotokopisi, (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir), h) Son altı ay içinde çekilmiş 3 adet vesikalık fotoğraf (1 adedi forma yapıştırılacak)

Zabıta memuru alımı için başvurular şahsen yapılacak. Diğer kadrolar için başvuru mail ile ya da posta yolu ile de yapılabilecek. Başvuru formu için indir

BAŞVURU BAŞLADI8ĞINDA HABERDAR OLMAK İÇİN UYGULAMAMIZI İNDİRİN:

Android için >>>> TIKLAYIN

İOS için >>>> TIKLAYIN

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Erdal 2021-02-19 19:20:34

Bence yeni doğanları alin ... saltanat makami ya..

Avatar
Yılmaz 2021-02-19 12:17:36

Bu sefer de 30 yaş sınırı koymuşlar kafayı yiycem 4 yıl dirsek çürüt lisans mezunu ol yaşa takıl adeletiniz batsın, ADMİN BUNLARIDA HABER YAP

Avatar
Ayşe 2021-02-19 15:33:01

Neden 30 yaş sınırı özel sektör değil bu devlet kurumu nihayetinde 80 puanla açıktayım hala

Avatar
Ati 2021-02-19 15:56:40

30 yaşın üzerindekiler başvuramaz çok sevindim buna açlıktan ölmezsiniz korkmayın.

Avatar
. 2021-02-19 16:51:16

Ulaştırma ve trafik hizmetleri mezunları da taş kemirsin. Trafik memurunu bizlerden almayacaksanız ne iş yaparsınız siz anlamış değilim.

Avatar
Meral 2021-02-20 16:43:14

Şoför alımınada önlisans mezunu istemezsin bee ...

Avatar
Emre 2021-02-20 20:50:07

Sadece lisans mezunlarını kapsıyor buradaki tüm iş ilanlarını?