Yerel Yönetim KPSS 50 Puanla Şoför ve VHKİ Alımı Yapıyor

Kütahya 'ya bağlı Şaphane Belediyesi Resmi Gazete 'de yayımladığı alım ilanına göre bünyesinde istihdam etmek üzere KPSS 50 puanla şoför ve VHKİ alımı yapacak. İşte detaylar..

Yerel Yönetim KPSS 50 Puanla Şoför ve VHKİ Alımı Yapıyor

Kütahya 'ya bağlı Şaphane Belediyesi Resmi Gazete 'de yayımladığı alım ilanına göre bünyesinde istihdam etmek üzere KPSS 50 puanla şoför ve VHKİ alımı yapacak. İşte detaylar..

14 Ağustos 2022 Pazar 00:42
Yerel Yönetim KPSS 50 Puanla Şoför ve VHKİ Alımı Yapıyor

Yerel Yönetim KPSS 50 Puanla Şoför ve VHKİ Alımı Yapıyor 

Yerel yönetimler bünyelerine kamu personeli alımlarına devam ediyor. Son olarak Kütahya 'ya bağlı Şaphane Belediyesi Resmi Gazete 'de yayımladığı alım ilanına göre bünyesinde istihdam etmek üzere KPSS 50 puanla şoför ve VHKİ alımı yapacak. 

Kadro dağılımı 

 • Şoför - 1 Kişi - Lisans
 • VHKİ - 1 Kişi - Lisans 

Başvuru Genel Şartları Aşağıdaki Gibidir 

 • Türk vatandaşı olmak,
 • Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
 • Türk Ceza Kanununun 53'üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak,
 •  Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,
 • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak
 • İlan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.

Başvuru Sırasında İstenen Belgeler 

 1. Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi,
 2. Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-Devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi, (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir.)
 3. Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir),
 4. KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan doğrulama barkotlu bilgisayar çıktısı,
 5. Erkek Adayların askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı
 6. Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı,
 7. 2 adet biyometrik fotoğraf, (l adedi forma yapıştırılacak)
 8. Sürücü belgesinin aslı veya noter onaylı sureti (Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.)
 9. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bilgisayar işletmeni sertifikası veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek

Başvuru şekli ve zamanı 

Adaylar, başvuru esnasında istenilen belgeleri ile birlikte 21.09.2022 – 23.09.2022 tarihleri arasında mesai bitimine kadar (mesai günlerinde saat 08.00-17.00 arasında) şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile Şaphane Belediye Başkanlığı Şaphane /KÜTAHYA adresine müracaatlarını yapabileceklerdir.Elektronik ortamda başvuru belgelerini başvuru tarihleri içerisinde Belediyemizin saphanebel_1914@hotmail.com mail adresine gönderebileceklerdir.

Kütahya Şaphane Belediyesi  KPSS 50 Puanla Şoför ve VHKİ Alımı ilanının detaylarına ulaşmak için TIKLAYIN

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.