Şenkaya Belediyesi 2 Zabıta Memuru Alacak

Şenkaya Belediye Başkanlığı tarafından bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda zabıta memuru alınacağı bildirildi. Kadın erkek 2 zabıta memuru alımının başvuru detayları kamubulteni.com'da. İşte ilan bilgileri.

Şenkaya Belediyesi 2 Zabıta Memuru Alacak

Şenkaya Belediye Başkanlığı tarafından bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda zabıta memuru alınacağı bildirildi. Kadın erkek 2 zabıta memuru alımının başvuru detayları kamubulteni.com'da. İşte ilan bilgileri.

22 Mayıs 2020 Cuma 11:08
Şenkaya Belediyesi 2 Zabıta Memuru Alacak

Şenkaya Belediyesine zabıta memuru alınacak.

Erzurum Şenkaya Belediye Başkanlığı tarafından bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda 2 zabıta memuru alınacağına yer verildi. Lisans mezunu kadın ve erkek adaylar arasından yapılacak zabıta memuru alımında başvuru bilgileri haberimizde. 

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

Şenkaya Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan personel alımı ilanının başvuru genel şartları şu şekilde:

a)    Türk vatandaşı olmak.
b)    Kamu haklarından mahrum bulunmamak.
c)    Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.
d)    Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.
e)    Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek beden ve akıl hastalığı bulunmamak.
f)    İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.

ÖZEL ŞARTLAR

a)    İlan edilen unvanlar için mezun olunan okul itibari ile öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak Lisans 2018-KPSSP3 türünde Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvanların karşısında belirtilen puan türlerinden, belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak.
b)    Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.
c)    657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinin (A) fıkrasında belirtilen şartların yanı sıra Belediye Zabıta Yönetmeliğinin 13/A maddesinde yer alan özel şartlara göre zabıta memuru kadrolarına başvuru yapılabilmesi için; tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kg.dan fazla fark olmamak. Boy ve kilo tespitleri belediyemizce yapılacaktır.
d)    Sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak.
e)    13/10/1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak,

BAŞVURU

İlana başvurular 24 Haziran ile 3 Temmuz 2020 tarihleri arasında alınacak. Adaylar aşağıdaki başvuru belgelerini belediyeye şahsen teslim edecek.

1.    Başvuru Formu Kurumumuzdan veya Belediyemizin internet sayfasından (www.senkaya.bel.tr) temin edeceklerdir.
2.    Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi
3.    Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir), 
4.    Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir), 
5.    KPSS sonuç belgesinin ÖSYM web sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı
6.    Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı
7.    Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı
8.    Sürücü belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir), 
9.    2 adet fotoğraf (1 adedi forma yapıştırılacak)

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Ezgi 2020-05-25 13:00:45

Neden sürücü belgesi şartı neden.................