Şarköy Belediyesi 50-55 KPSS ile Memur Alımı Yapacak

Son dakika haberi: Şarköy Belediye Başkanlığı tarafından bir duyuru yayımlandı ve yayımlanan duyuruda 50-55 KPSS ile memur alımı yapılacağına yer verildi. İlan başvuru bilgileri yazımızda.

Şarköy Belediyesi 50-55 KPSS ile Memur Alımı Yapacak

Son dakika haberi: Şarköy Belediye Başkanlığı tarafından bir duyuru yayımlandı ve yayımlanan duyuruda 50-55 KPSS ile memur alımı yapılacağına yer verildi. İlan başvuru bilgileri yazımızda.

08 Eylül 2020 Salı 21:26
Şarköy Belediyesi 50-55 KPSS ile Memur Alımı Yapacak

Şarköy Belediyesi memur alacak.

Şarköy Belediye Başkanlığı tarafından bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda 50 ve 55 KPSS puanı ile farklı kadrolarda çalıştırmak üzere kamu personeli alımı yapılacağına yer verildi. Şarköy Belediye Başkanlığı bünyesinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi olarak istihdam edilmek üzere; “Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği” hükümlerine göre yapılacak memur alımında başvuru bilgileri şu şekilde:

İlanlar yayımlandı. Takip için  TIKLAYIN

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

İlana başvuru yapacaklarda aranan başvuru genel şartları şu şekilde:

 • a) Türk vatandaşı olmak,
 • b) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
 • c) Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilensüreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak,
 • ç) Erkek adaylar için askerlik durumu itibarıyla; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,
 • d) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak,
 • e) İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak,
 • f) Hangi kadroya başvuru yaptığına ilişkin dilekçe vermek, (Her aday eğitim durumuna göre ilan edilen yalnızca bir kadroya başvuru yapacaktır.)

ÖZEL ŞARTLAR

İlana başvuru yapacaklarda aranan özel şartlar ise şu şekilde:

 • a) İlan edilen unvanlar için son olarak mezun olunan okul itibarıyla, öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak,Önlisans 2018-KPSSP93 ve Lisans 2018-KPSSP3 türünde Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvanların karşısında belirtilen puan türlerinden, belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak.
 • b) Kadrolar için alanında belirtilenönlisans ve lisans programlarından mezun olmuş olmak,
 • c) Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak,
 • d)Belediye Trafik Memuru kadrolarına atanacaklar için 13/10/1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak

BAŞVURU

İlana başvurular 12-16 Ekim tarihleri arasında yapılacak.

Başvuru formuna aşağıdaki belgeler eklenecektir.
a) Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının fotokopisi,
b) Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı ya da noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi, (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir)
c) Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği, (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir)
ç) KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı,
d) Erkek adayların askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı,
e) Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı,
f) 2 adet biyometrik fotoğraf,(1 adedi forma yapıştırılacak)
g) Sürücü belgesinin aslı veya noter onaylı örneği, (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir)

BAŞVURU FORMU YAYIMLANDIĞINDA HABERDAR OLMAK İÇİN UYGULAMAMIZI İNDİREBİLİRSİNİZ.

Android için >>>> TIKLAYIN

İOS için >>>> TIKLAYIN

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
burak 2020-11-04 14:12:50

bu ilan sonuçları açıklandı ve 90 puanlı adaylar dururken 63 puanlı adaylar mülakata çağırıldı belediye de telefonları açmıyor sesimizi duyun!