Samsun Belediyesi 134 Memur ve Sağlık Personeli Alımı Yapacak

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda en az lise mezunu adaylar arasından personel alımı yapılacağına yer verildi. Mühendis, Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni, Avukat, İmam, Bilgisayar İşletmeni, Tahsildar, Sosyal Hizmet Uzmanı, Fizyoterapist, Psikolog, Çocuk Gelişimcisi, Diyetisyeni Veteriner Hekim, Hemşire, Sanat Tarihçisi, İstatistikçi, Grafiker, Şehir Plancısı, Mimar, Tekniker kadrolarına yapılacak belediye memuru alımında başvuru detayları haberimizde.

Samsun Belediyesi 134 Memur ve Sağlık Personeli Alımı Yapacak

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda en az lise mezunu adaylar arasından personel alımı yapılacağına yer verildi. Mühendis, Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni, Avukat, İmam, Bilgisayar İşletmeni, Tahsildar, Sosyal Hizmet Uzmanı, Fizyoterapist, Psikolog, Çocuk Gelişimcisi, Diyetisyeni Veteriner Hekim, Hemşire, Sanat Tarihçisi, İstatistikçi, Grafiker, Şehir Plancısı, Mimar, Tekniker kadrolarına yapılacak belediye memuru alımında başvuru detayları haberimizde.

05 Mart 2020 Perşembe 10:30
Samsun Belediyesi 134 Memur ve Sağlık Personeli Alımı Yapacak

Samsun Belediyesine 134 memur alınacak.

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından bir duyuru yayımlan dı. Yayımlanan duyuruda farklı kadrolarda istihdam etmek üzere 134 kamu personeli alımı yapılacağına yer verildi. En az lise mezunu adaylar arasından yapılacak personel alımında başvuru detayları haberimizde.

657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesine yapılacak kamu personeli alımında başvurular 30 Mart 2020 günü başlayacak.

İLANA BAŞVURACAKLAR bu sayfada: Bilgi alış verişi için  TIKLA KATIL

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından yayımlanan duyuruda başvuru genel şartlarına şu şekilde yer verildi:

- Türk vatandaşı olmak,

- Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

-  Türk Ceza Kanununun 53'üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, görevi kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahküm olmamak,

-  Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

-  Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak,

-  İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak,

-  Hangi kadroya başvuru yaptığına dair dilekçe (Her aday eğitim durumuna göre ilan edilen yalnızca bir kadroya başvuru yapacaktır.)

-  İlan edilen unvanlar için son olarak mezun olunan okul itibarı ile öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak, 2018 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvanların karşısında belirtilen puan türlerinden, belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak,

- Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.

-  Veri hazırlama ve kontrol işletmeni ve bilgisayar işletmeni kadroları için Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bilgisayar işletmeni sertifikasına sahip olmak veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek,

BAŞVURU ÖZEL ŞARTLARI VE KADRO DAĞILIMI

134 personel alımında kadro dağılımı şu şekilde:

Gassal Nedir Ne İş Yapar: Gassal ölü yıkayıcısıdır.

BAŞVURU ŞEKLİ

İlana başvurular 30.03.2020 tarihinden 10.04.2020 Cuma günü saat 17.00'ye kadar yapılacak. 

Başvuru sırasında;

Başvuru Formu Kurumumuzdan veya Belediyemiz www.samsun.bel.tr internet adresinden temin edilecektir,

a) Nüfus Cüzdanı veya kimlik kartı fotokopisi,

b) Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya E-devlet üzerinden alınacak barkodlu mezuniyet belgesi, (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir.)

c) Yabancı okul mezunları için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği, (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir.)

d) KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan barkodlu bilgisayar çıktısı,

e) Erkek Adayların askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı,

f) Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı,

g) 4 adet biyometrik fotoğraf, (1 adedi forma yapıştırılacak)

h) İstenilen kadrolar için Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bilgisayar işletmeni sertifikası veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğüne dair transkript belgesi aslı veya noter onaylı örneği.(Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir.)

i) Avukatlık kadrosu için avukatlık ruhsatı aslı veya noter onaylı örneği.(Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir.)

j) Hangi kadroya başvuru yaptığına dair dilekçe,

Adaylar başvuru belgelerini;

- Elektronik ortamda, Belediyemiz www.samsun.bel.tr internet adresine,

- Şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile Samsun Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı (Pazar Mahallesi Necip Bey Caddesi No:35 İlkadım/Samsun) gönderebileceklerdir. (Geciken postalardan Belediyemiz sorumlu olmayacaktır.)

b) Eksik bilgi ve belgelerle ya da nitelikleri uygun olmadığı halde yapılan başvurular, Belediyemizce değerlendirmeye alınmayacaktır.

c) Postadaki gecikmeler ve duyuruda belirtilen süre içinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

BAŞVURU FORMU YAYIMLANDIĞINDA BİLDİRİMLE HABERDAR OLMAK İÇİN UYGULAMAMIZI İNDİRİN:

Android için >>>> TIKLAYIN

İOS için >>>> TIKLAYIN

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Merve 2020-03-05 11:46:22

En az lise mezunu yazıyo başlıkta, içerikle örtüşse keşke. Kpss sınavına girmiş liseli görmedim ben. Hep lisans derecesinde mezun

Avatar
Yalan 2020-03-07 16:19:01

Bu kadar personel alınacak olması sahtekârlıktir. Çünkü bu kadrolara zaten adamlarıni almışlardır kesin. Bu ilan formalite olabilir belki

Avatar
Dayı 2020-03-05 13:53:21

Merek etmeyin bunuda iptal ederler analşamazlar

Avatar
Dayı 2020-03-05 15:57:07

bekçi alımı olmuş bu nasıl oluyor

Avatar
Büşra 2020-03-07 23:13:31

Bu samsun yetti gerçekten artık yeter yaaa içeriğe bak başlığa bak alım sayısına bak önlisans tıbbi aromatik bişe almayın bu bölümden hiç alım olmuycakdı ne açıyonuz o zaman aaaaaa lisans lisans bu ne be

Avatar
Sanem demir 2020-03-07 23:34:24

Önceden kendi yandaşlarını alıyorlar sonra iş ilanları veriliyor umutsuz ışsizlerin vebalini kim ödeyecek