Pendik Belediyesi İkamet Şartsız En Az Lise Mezunu Zabıta Memuru Alımı Başvurusu Başladı

Pendik Belediyesi en az lise mezunları arasından zabıta memuru alımı başvurusu başladı. 12 Mart 2021 tarihine kadar devam edecek başvurunun detayları yazımızda.

Pendik Belediyesi İkamet Şartsız En Az Lise Mezunu Zabıta Memuru Alımı Başvurusu Başladı

Pendik Belediyesi en az lise mezunları arasından zabıta memuru alımı başvurusu başladı. 12 Mart 2021 tarihine kadar devam edecek başvurunun detayları yazımızda.

08 Mart 2021 Pazartesi 08:54
Pendik Belediyesi İkamet Şartsız En Az Lise Mezunu Zabıta Memuru Alımı Başvurusu Başladı

İstanbul İli Pendik Belediye Başkanlığı zabıta alacak.

Pendik Belediyesi tarafından yapılan son dakika açıklamasında zabıta memuru alımı başvurularının başladığına yer verildi. En az lise mezunu adaylar arasından yapılan memur alımı için başvuru formu yazımızda.

BAŞVURU ŞARTLARI

Zabıta alımına başvuru yapacak adayların aşağıdaki şartları taşıması gerekmektedir:

- Türk vatandaşı olmak,

- Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

- Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak,

- Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, e)Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak,

- İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak,

- İlan edilen unvanlar için mezun olunan okul itibariyle öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak lise mezunları için 2020-KPSS P94; önlisans mezunları için 2020-KPSS P93 ve lisans mezunları için 2020 KPSS P3puan türünde Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvanların karşısında belirtilen puan türlerinden, belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak.

- Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.

- 657 sayılı Kanunun 48. maddesinin (A) fıkrasında belirtilen şartların yanı sıra Belediye Zabıta Yönetmeliğinin 13/A maddesinde yer alan özel şartlara göre zabıta memuru kadrolarına başuru yapabilmesi için; tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak ve boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kilogramdan fazla fark olmamak. Boy ve Kilo tespitleri belediyemizce yapılacaktır.

- Sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak. e)13/10/1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

ÖZEL ŞARTLAR

BAŞVURU BAŞLADI

İlana başvurular, başvuru sırasında boy kilo ölçümü yapılacağı için şahsen alınacak. 

https://basvuru.pendik.bel.tr/

Adaylar , yukarıdaki adreste başvuru formunu internet ortamında dolduracak. Başvuru formunu doldurup çıktısını alacaksınız. Daha sonra fotoğraf yapıştırıp aşağıda yazan evraklarla birlikte Pendik Belediyesine şahsen başvuracaksınız. Son başvuru 12 MArt

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Emre 2021-03-08 10:48:54

Pendik belediyesine gitmek mi gerekiyor mail olarak atamazmıyız

Avatar
Esraaa 2021-03-08 17:52:31

Kesin alacaklari adamlari bellidir boşuna zahmet edipte pendige kadar gitmeyin paraniza umutlariniza yazikk

Avatar
Eeeesn 2021-03-08 23:36:47

30 yaşından gün almamış ve pendik belediyesinden başvuru yapmak lazimmiis