KPSS'siz ve 55-60-65 KPSS ile Memur Alımı İlanı Yayımlandı 3500-4000 TL Maaşla

3 belediye başkanlığı art arda duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyurularda en az lise mezunları arasından KPSS şartı olmadan ve 55-60-65 KPSS puan şartı ile memur alımı yapılacağına yer verildi. Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni ile memur kadrolarına yapılan kamu personeli alımında başvuru detayları ile başvuru tarihleri haberimizde.

KPSS'siz ve 55-60-65 KPSS ile Memur Alımı İlanı Yayımlandı 3500-4000 TL Maaşla

3 belediye başkanlığı art arda duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyurularda en az lise mezunları arasından KPSS şartı olmadan ve 55-60-65 KPSS puan şartı ile memur alımı yapılacağına yer verildi. Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni ile memur kadrolarına yapılan kamu personeli alımında başvuru detayları ile başvuru tarihleri haberimizde.

27 Mart 2020 Cuma 08:10
KPSS'siz ve 55-60-65 KPSS ile Memur Alımı İlanı Yayımlandı 3500-4000 TL Maaşla

3 Belediye KPSS'siz ve 55-60 ve 65 KPSS ile memur alımı yapacak.

Farklı şehirlerde belediyeler ilan yayımlamaya devam ediyor. Türkiye İş Kurumu ve  Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 'nın Kamu İlan sayfası üzerinden yayımlanan duyurularda en az lise mezunu adaylar arasından memur alımı yapılacağına yer verildi. Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni ile memur kadrolarına yapılan personel alımında başvuru şartları ve detayları kamubulteni.com 'da.

Çanakkale Gelibolu 'ya Bağlı Evreşe Belediyesi, Tokat 'ın Baydarlı İlçesi ve Kayseri 'nin Melikgazi İlçesi 'ne yapılan memur alımları şu şekilde:

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

3 İlana başvuru yapacak adayların aşağıdaki başvuru genel şartlarını taşıması gerekmektedir:

- Türk vatandaşı olmak,

- Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

- Türk Ceza Kanununun 53'üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, görevi kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak,

- Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak,

- İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak,

- Hangi kadroya başvuru yaptığına dair dilekçe (Her aday eğitim durumuna göre ilan edilen yalnızca bir kadroya başvuru yapacaktır.)

BAŞVURU  DETAYLARI

Evreşe Belediyesi

Evreşe Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuruda 1 Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni ve 2 memur alımı yapılacağına yer verildi. 

Başvuru tarihi: 27 Nisan ile 1 Mayıs 2020.

Başvurular , Başvuru Formu Kurumumuzdan veya Belediyemiz www.evrese.bel.tr internet adresinden temin edilecektir, Başvuru formuna aşağıdaki belgeleri ekleyecektir. a) Nüfus Cüzdanı aslı veya Kurumumuzca onaylamak suretiyle fotokopisi, b) Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkodlu mezuniyet belgesi, (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir.) c) KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan barkodlu bilgisayar çıktısı, d) Erkek Adayların askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı, e) Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı, f) 2 adet biyometrik fotoğraf, (1 adedi forma yapıştırılacak) g) Lisans düzeyinde öğrenim gerektiren kadrolar için Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bilgisayar işletmeni sertifikası veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğüne dair transkript belgesi aslı veya noter onaylı örneği. (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir.) h) Hangi kadroya başvuru yaptığına dair dilekçe, j)Sürücü Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir.) evrakları ile yapılacak. 

Başvuru belediyenin internet adresi üzerinden ya da Şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu Evreşe Belediyesine yapılacak.

Baydarlı Belediyesi

Baydarlı Bleediyesi tarafından yayımlanan ilanda 2 VHKİ alımı yapılacağına yer verildi. Başvuru özel şartları şu şekilde:

Başvurular 1-5 Mayıs 2020 tarihleri arasında aşağıdaki şekilde yapılacak.

Melikgazi Belediyesi

Melikgazi Belediyesi tarafından yayımlanan duyuruda KPSS 'siz 5 büro memuru alımı yapılacağına yer verildi. İlan metni ve başvuru adresi şu şekilde:

KAMU İLANLARI, MEMUR ALIMLARI İÇİN UYGULAMAMIZI İNDİRİN:

Android için >>>> TIKLAYIN

İOS için >>>> TIKLAYIN

Son Güncelleme: 27.03.2020 08:11
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.