İptal Edilen İlan Yeniden Yayımlandı: 4000 TL Maaşla 25 Zabıta Memuru Alımı Yapılacak

Selçuklu Belediyesi, Ocak ayının ilk günlerinde yayımladığı , daha sonra iptal ettiği zabıta memuru alımı ilanını yeniden yayımladı ve başvuru tarihlerini duyurdu.

İptal Edilen İlan Yeniden Yayımlandı: 4000 TL Maaşla 25 Zabıta Memuru Alımı Yapılacak

Selçuklu Belediyesi, Ocak ayının ilk günlerinde yayımladığı , daha sonra iptal ettiği zabıta memuru alımı ilanını yeniden yayımladı ve başvuru tarihlerini duyurdu.

08 Mayıs 2020 Cuma 22:56
İptal Edilen İlan Yeniden Yayımlandı: 4000 TL Maaşla 25 Zabıta Memuru Alımı Yapılacak

Selçuklu Belediysei zabıta memuru alımı ilanını yayımladı.

2020 yılının ilk aylarında ilan yayımlayan, ancak daha sonra ilanını iptal eden Selçuklu Belediyesi, zabıta memuru almak için tekrar ilana çıktı. Bugün yayımlanan duyuruda 9 ve 10 'uncu dereceden zabıta memuru alımı yapılacağına yer verildi. Toplamda 25 zabıta memuru alımı için yayımlanan duyurunun başvuru detayları kamubulteni.com 'da.

İlanlar art arda yayımlanıyor. Takip için TIKLA KATIL

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Selçuklu Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre yapılacak zabıta memuru alımında başvuru genel şartları şu şekilde:

a)    Türk vatandaşı olmak.
b)    Kamu haklarından mahrum bulunmamak.
c)    Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.
d)    Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.
e)    Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek beden ve akıl hastalığı bulunmamak.
f)    İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.

BAŞVURU ÖZEL ŞARTLARI:
a)    İlan edilen unvanlar için mezun olunan okul itibari ile öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak Önlisans 2018-KPSSP93 ve Lisans 2018-KPSSP3 türünde Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvanların karşısında belirtilen puan türlerinden, belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak.
b)    Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.
c)    657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinin (A) fıkrasında belirtilen şartların yanı sıra Belediye Zabıta Yönetmeliğinin 13/A maddesinde yer alan özel şartlara göre zabıta memuru kadrolarına başvuru yapılabilmesi için; tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kg.dan fazla fark olmamak. Boy ve kilo tespitleri belediyemizce yapılacaktır.
d)    Sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak.
e)    13/10/1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak,

MEZUNİYET ŞARTI

BAŞVURU TARİHİ

Selçuklu Belediyesi tarafından yayımlanan ilanda zabıta memuru alımına başvuruların 15-19 Haziran 2020 tarihleri arasında alınacağına yer verildi. 

BAŞVURU FORMU YAYIMLANDIĞINDA HABERDAR OLMAK İÇİN UYGULAMAMIZI İNDİRİN:

Android için >>>> TIKLAYIN

İOS için >>>> TIKLAYIN

Son Güncelleme: 09.05.2020 00:10
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.