Eyüpsultan Belediyesi Zabıta Memuru Alımı Başvuru Formu Yayımlandı Başvuru Başladı

Eyüpsultan Belediye Başkanlığı, en az lise mezunları arasından zabıta memuru alımı yapacağını duyurdu. Belediye , yayımladığı son dakika duyurusunda başvuru formunun yayımlandığını ve başvuruların alınmaya başladığını duyurdu.

Eyüpsultan Belediyesi Zabıta Memuru Alımı Başvuru Formu Yayımlandı Başvuru Başladı

Eyüpsultan Belediye Başkanlığı, en az lise mezunları arasından zabıta memuru alımı yapacağını duyurdu. Belediye , yayımladığı son dakika duyurusunda başvuru formunun yayımlandığını ve başvuruların alınmaya başladığını duyurdu.

17 Ağustos 2020 Pazartesi 08:57
Eyüpsultan Belediyesi Zabıta Memuru Alımı Başvuru Formu Yayımlandı Başvuru Başladı

Zabıta memuru alımı başvurusu başladı.

Eyüpsultan Belediye Başkanlığı zabıta alımı yapacağını geçtiğimiz haftalarda duyurmuştu. İlanların yayımlanmasının ardından başvuru formu yayımlandı ve başvurular bugün alınmaya başladı. Eyüpsultan Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre yapılacak zabıta memuru alımında başvuru bilgileri , başvuru formu ve detayları şu şekilde:

Kamu ilanlarını takip için   TIKLA KATIL

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

İlanlara başvuru yapacak adayların aşağıdaki genel şartları taşıması gerekmektedir:

- Türk vatandaşı olmak.

- Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

- Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüyü kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

- Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek beden ve akıl hastalığı bulunmamak.

- İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.

- İlan edilen unvanlar için mezun olunan okul itibari ile öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak Ortaöğretim (Lise veya dengi) 2018-KPSS P94, Önlisans 2018-KPSS P93 ve Lisans 2018-KPSS P3 türünde Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvanların karşısında belirtilen puan türlerinden, belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak.

- Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak. c) 657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinin (A) fıkrasında belirtilen şartların yanısıra Belediye Zabıta Yönetmeliğinin 13/A maddesinde yer alan özel şartlara göre zabıta memuru kadrolarına başvuru yapılabilmesi için; tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kg.dan fazla fark olmamak. Boy ve kilo tespitleri belediyemizce yapılacaktır.

- Sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak.

- Yabancı Dil Sınavı şartı aranan kadrolar için YDS İngilizce veya Arapça sınavından en az (C) seviyesinde puan almış olması gerekmektedir.

ÖZEL ŞARTLAR

BAŞVURULAR BAŞLADI

Eyüpsultan Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan zabıta memuru alımına başvurular bugün başladı. Adaylar aşağıdaki evraklarla birlikte başvurularını Nişanca Mahallesi Eyüpsultan Bulvarı No:72 Eyüpsultan/İSTANBUL adresindeki Eyüpsultan Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen teslim edecek.

Başvuru sırasında boy kilo ölçümü yapılacağı için şahsen başvuru gereklidir. Posta yolu ile başvuru alınmamaktadır. 

a) Başvuru formu

b) Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi

c) Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir.),

ç) Yabancı okul mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir.),

d) KPSS sonuç belgesinin ÖSYM web sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı,

e) Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı,

f) Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı,

g) 3 adet fotoğraf (1 adedi forma yapıştırılacak)

Başvuru Formu İçin Tıklayın

KAMU İLANLARINDAN HABERDAR OLMAK İÇİN UYGULAMAMIZI İNDİRİN:

Android için >>>> TIKLAYIN

İOS için >>>> TIKLAYIN

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Saadet 2020-08-17 10:20:57

Ya internet uzerinden on basvuru olsaydi cok iyi olurdu bu salginda baska ilden gelemiyoruz

Misafir Avatar
veli 2020-08-28 11:17:34 @Saadet

puanınız kaçtı

Beğenmedim! (0)
Avatar
Kadir 2020-08-17 12:27:17

B sınıfı ehlıyet sartı yazmıyo varmı acaba

Avatar
Kadir 2020-08-17 12:28:03

B sınıfı ehliyet sartı yazmıyo varmı acaba

Avatar
5561 2020-08-18 12:37:59

On-line basvuru yapsaydiniz daha iyiydi. Nasil gelelim istanbula bu salginda ve calisirken

Misafir Avatar
veli 2020-08-28 11:41:42 @5561

kpss puanınız kaçtı

Beğenmedim! (0)