Düşük KPSS ile En Az Lise Mezunu Belediye Memuru Alımı: İşte Başvuru Tarihi

Bahşılı Belediyesi en az lise mezunu adaylar arasından memur alımı yapacağını açıkladı. Düşük KPSS ile yapılacak kamu personeli alımında başvuru bilgileri yazımızda.

Düşük KPSS ile En Az Lise Mezunu Belediye Memuru Alımı: İşte Başvuru Tarihi

Bahşılı Belediyesi en az lise mezunu adaylar arasından memur alımı yapacağını açıkladı. Düşük KPSS ile yapılacak kamu personeli alımında başvuru bilgileri yazımızda.

29 Ocak 2021 Cuma 14:47
Düşük KPSS ile En Az Lise Mezunu Belediye Memuru Alımı: İşte Başvuru Tarihi

55-70 KPSS ile en az lise mezunu belediye memuru alınacak.

Bahşılı Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan ilanda en az lise mezunu adaylar arasından belediye memuru alımı yapılacağına yer verildi. Düşük KPSS puanı ile yapılan personel alımında adaylar mühendis, memur ve hizmetli kadrolarında çalıştırılacak. "Bahşılı Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre; aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla memur alınacaktır" ifadeleri ile yayımlanan memur alımında başvuruya ilişkin detaylar şu şekilde:

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

İlana başvuru yapacaklarda aranan şartlar şu şekilde:

1. Türk Vatandaşı olmak,

2. Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

3. Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

4. Erkek Adaylar için Askerlik durumu itibariyle, askerlikle ilgisi bulunmamak veya Askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

5. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak, 6. İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartların taşımak,

ÖZEL ŞARTLAR

İlan özel şartları ise şu şekilde:

a) İlan edilen kadrolar için, mezun olunan okul itibarıyla öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak, 2020 yılı Kamu Personel Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak kadroların karsısındaki puan türlerinden, belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak,

b) 13 / 10/ 1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak,

c) Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak,

d) Mühendislik kadrosu için; ÖSYM’ nin YDS İngilizce sınavından en az “ D” seviyesinde İngilizce bildiğini belgelemek,

BAŞVURU TARİHİ

İlana başvurular 10/02/2021 tarihinden 12/02/2021 tarihleri arasında alınacak. Başvurular , posta@bahsili.bel.tr mail adresine yapılacak. Başvuru formu yayımlandığında haberdar olmak için uygulamamızı indirin:

Android için >>>> TIKLAYIN

İOS için >>>> TIKLAYIN

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
mesut 2021-01-30 09:46:50

acaba mülakata kalan en son kaç puan da olacak

Avatar
Hr 2021-01-30 04:18:59

Sanırım bunu birisi için ayarlamışlar torpil dönecek

Avatar
İsmail 2021-02-06 15:25:14

Bence de belediye memuru yds puani ne alaka onu anlamadim akademik kadro mu

Avatar
Eda 2021-02-06 15:47:02

Aynn torpill olacak belli hizmetli kadrosuna 70 puan

Avatar
M. 2021-02-06 23:54:18

Hizmetli 70 güzel puan. Hakkımızda hayırlısı olsun