Büyükşehir İlçe Belediyesi En Az Lise Mezunu 25 Memur Alımı Yapıyor

İstanbul'un en büyük ilçelerinden olan Kadıköy Belediyesi bünyesinde Zabıta Memuru pozisyonunda çalıştırmak üzere en az lise mezunu adaylar arasından 25 memur alımı yapıyor.. İşte başvuru şartları..

Büyükşehir İlçe Belediyesi En Az Lise Mezunu 25 Memur Alımı Yapıyor

İstanbul'un en büyük ilçelerinden olan Kadıköy Belediyesi bünyesinde Zabıta Memuru pozisyonunda çalıştırmak üzere en az lise mezunu adaylar arasından 25 memur alımı yapıyor.. İşte başvuru şartları..

11 Temmuz 2022 Pazartesi 15:39
Büyükşehir İlçe Belediyesi En Az Lise Mezunu 25 Memur Alımı Yapıyor

Kadıköy Belediyesi En Az Lise Mezunu 25 Memur Alımı Yapıyor 

Yerel yönetimler kendi bünyelerine memur alım ilanlarına devam ederken, son olarak İstanbul'un en büyük ilçelerinden olan Kadıköy Belediyesi bünyesinde Zabıta Memuru pozisyonunda çalıştırmak üzere en az lise mezunu adaylar arasından 25 memur alımı yapacağını duyurdu. 

Başvuru şartları 

  • Türk vatandaşı olmak.
  • Kamu haklarından mahrum bulunmamak.
  • Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.
  • Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.
  • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak.
  • İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.
  • İlan edilen zabıta memuru kadroları için mezun olunan okul itibari ile öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak 2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş ve alım yapılacak unvanın karşısında belirtilen puan türlerinden, belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak.
  • Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.
  • 30 yaşını doldurmamış olmak 
  • 13.10.1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen ve tablonun nitelik kısmında belirtilen en az B veya A2 sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

Kadro dağılımı ve aranan nitelikler 

Başvuru şekli ve zamanı

Alımlar kurumun yapacağı sınav ile olacak adaylar sınav için başvurularını 02.08.2022 – 05.08.2022 tarihleri arasında mesai bitimine kadar (saat 08:30 -16:30 arasında) yukarıda sayılan başvuru belgeleri ile birlikte, sağlık personeli gözetiminde boy ve kilo ölçümünü yapmak üzere Hasanpaşa Mahallesi Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:2 Kadıköy-İstanbul adresindeki Kadıköy Belediyesi ana hizmet binası bahçesinde kurulan başvuru merkezine şahsen müracaat ederek başvuru sürecini tamamlayacaklardır.

Alım sınavı ne zaman yapılacak ?

Zabıta Memuru alımı için sözlü ve uygulamalı sınav yapılacak olup; Sözlü ve Uygulamalı sınav 18-19 ve 20 Ağustos 2022 tarihleri arasında yapılacaktır.

Kadıköy Belediyesi Zabıta memuru alımı ilanının detaylarına ulaşmak için TIKLAYIN

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.