Bugün Yayımlandı: Belediyeye 4 Bin TL Maaşla Memur ve Zabıta Alımı

İlan bugün yayımlandı. Yayımlanan kamu iş ilanına baktığımızda belediye Bekilli Belediye Başkanlığı bünyesine memur, VHKİ, tekniker, zabıta memuru ve bilgisayar işletmeni alınacağı bildirildi. İlan başvuru detayları haberimizde.

Bugün Yayımlandı: Belediyeye 4 Bin TL Maaşla Memur ve Zabıta Alımı

İlan bugün yayımlandı. Yayımlanan kamu iş ilanına baktığımızda belediye Bekilli Belediye Başkanlığı bünyesine memur, VHKİ, tekniker, zabıta memuru ve bilgisayar işletmeni alınacağı bildirildi. İlan başvuru detayları haberimizde.

08 Haziran 2020 Pazartesi 16:31
Bugün Yayımlandı: Belediyeye 4 Bin TL Maaşla Memur ve Zabıta Alımı

Bekilli Belediyesine düşük KPSS ile memur alımı.

Denizli Bekilli Belediye Başkanlığı tarafından bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda farklı kadrolarda istihdam etmek üzere belediye memuru alımı yapılacağına yer verildi. Bilgisayar işletmeni, VHKİ, memur, tekniker ve zabıta memuru kadrolarına yapılan personel alımında başvuru bilgileri ve başvuru tarihleri haberimizde.

İKAMET ŞARTI YOK

Yayımlanan ilana baktığımızda ikamet şartının olmadığı , diğer illerde yaşayan vatandaşların da ilana başvuru yapabileceği görüldü.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

Bekilli Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu'na tabi olarak istihdam edilmek üzere; "Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre yapılacak kamu personeli alımında başvuru genel  şartları şu şekilde:

- Türk vatandaşı olmak,

- Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

- Türk Ceza Kanununun 53'üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya dana fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, görevi kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak,

- Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak,

- İlan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak,

- Hangi kadroya başvuru yaptığına ilişkin dilekçe vermek, (Her aday eğitim durumuna göre ilan edilen yalnızca bir kadroya başvuru yapacaktır.)

- İlan edilen unvan için son olarak mezun olunan okul itibari ile öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak, 2018 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvanların karşısında belirtilen puan türlerinden, asgari KPSS puanını almış olmak,

- Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak,

- Veri hazırlama ve kontrol işletmeni ile bilgisayar işletmeni kadroları için Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bilgisayar işletmeni sertifikasına sahip olmak veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek,

- Zabıta memuru kadrolarına başvuracaklar için; 657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinin (A) fıkrasında belirtilen şartların yanı sıra Belediye Zabıta Yönetmeliğinin 13/A maddesinde yer alan özel şartlara göre zabıta memuru kadrolarına başvuru yapılabilmesi için; tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+, -) 10 kg'dan fazla fark olmamak.Boy ve kilo tespitleri belediyemizce yapılacaktır.

- Zabıta Memuru kadrolarına başvuru yapacaklar için sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak.

ALIM YAPILAN KADROLAR VE MEZUNİYET - KPSS ŞARTI

BAŞVURU

İlana başvurular 14.07.2020 tarihinden 28.07.2020 tarihine kadar alınacak. 

Başvurular elektronik ortamda, Belediyenin  www.bekilli.bel.tr internet adresine ya da şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile Bekilli Belediye Başkanlığı Bekilli/ DENİZLİ  adresine yapılacak. Başvuru başladığında haberdar olmak için   TIKLAYIN

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Ayşe 2020-06-08 21:39:45

4 bin maaş doğru mu

Avatar
Elif 2020-06-10 07:47:58

Bi ad soyad kalmadığı kalmış helal olsun valla

Avatar
Mahmut 2020-06-10 09:07:55

Sukur edin

Avatar
Orhun 2020-06-10 09:50:20

Harita ve Kadastro Teknikeri alımı keşke daha fazla olsaydı.

Avatar
Mustafa 2020-06-08 17:35:56

Kaç yılda bir tayin oluyor?

Avatar
Deniz 2020-06-08 20:05:53

Yaş,sınırı 35 yapsaydınız ne olurdu sanki.

Avatar
Kanalızazyon 2020-06-08 20:20:24

Ben 3 yıldır kanalızazyon işçiyim belediye personeli yim taşeron işçisiyim neden ben 4 bin alamıyorum aldığım 2950

Avatar
Hamza 2020-06-14 14:31:17

Keşke ikametgah şartı koysalardı...