65 KPSS ile Belediye Memuru Alımı Başvurusu Başladı

Belediye Başkanlığı bünyesine lise mezunları arasından memur alımı yapılıyor. Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni kadrosuna yapılan 2 memur alımında şartlar , başvuru detayları ve başvuru sırasında istenen evraklar haberimizde.

65 KPSS ile Belediye Memuru Alımı Başvurusu Başladı

Belediye Başkanlığı bünyesine lise mezunları arasından memur alımı yapılıyor. Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni kadrosuna yapılan 2 memur alımında şartlar , başvuru detayları ve başvuru sırasında istenen evraklar haberimizde.

02 Mayıs 2020 Cumartesi 22:12
65 KPSS ile Belediye Memuru Alımı Başvurusu Başladı

65 KPSS ile lise mezunu memur alımı.

Tokat İli Baydarlı Belediye Başkanlığı tarafından bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda lise mezunları arasından memur alımı yapılacağına yer verildi. Baydarlı Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni kadrosunda istihdam etmek üzere yapılan kamu personeli alımında başvuru detayları haberimizde.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Baydarlı Belediye Başkanlığı bünyesine yapılan personel alımında şartlar şu şekilde:

- Türk vatandaşı olmak.

- Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

- Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

- Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak.

- İlan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.

- İlan edilen unvan için son olarak mezun olunan okul itibariyle öğrenim şartlarını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak 2018 yılı KPSS ’na girmiş ve belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak,

- Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bilgisayar işletmeni sertifikasına sahip olmak veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek,

- Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmamış olmamak.

MEZUNİYET VE KPSS ŞARTI

BAŞVURU

İlana başvurular 5 Mayıs 2020 tarihine kadar yapılacak. 

• İş Talep Formu Kurumumuzdan ya da belediyemizin internet sitesinden http://www.tokatbaydarli.bel.tr adresinden temin edilecektir.
• Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi,
• Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya E-devlet üzerinden alınacak barkodlu mezuniyet belgesi, (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir)
• Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir)
• KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı,
• Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı,
• Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı,
• Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bilgisayar işletmeni sertifikası veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğüne dair transkript belgesi aslı veya noter onaylı örneği.(Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir.)
• 2 Fotoğraf (1 adedi forma yapıştırılacak)

Başvuru yapacak adayların yukarıdaki evraklarla birlikte müracaatını Pazartesi saat 17.00 'a kadar aşağıdaki yollarla yapması gerekmektedir.

- Elektronik ortamda, Belediyemiz http://www.tokatbaydarli.bel.tr/ internet adresine,

- Şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile Yükseliş Mahallesi Belediye Sokak No: 3 Baydarlı Kasabası Reşadiye Tokat adresine gönderebileceklerdir. (Geciken postalardan Belediyemiz sorumlu olmayacaktır.)

Kadın erkek diğer adaylar bu sayfada: Bilgi alış verişi için TIKLAYIN

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.