60 KPSS ile Yeni Memur Alımı (Zabıta-Tahsildar-Memur-Mühendis-Tekniker)

Farklı kadrolara 60 KPSS şartı ile memur alımı için ilan yayımlandı. Memur, tahsildar, mühendis, tekniker, zabıta memuru ve tahsildar kadrolarına yapılan alımın detayları haberimizde.

60 KPSS ile Yeni Memur Alımı (Zabıta-Tahsildar-Memur-Mühendis-Tekniker)

Farklı kadrolara 60 KPSS şartı ile memur alımı için ilan yayımlandı. Memur, tahsildar, mühendis, tekniker, zabıta memuru ve tahsildar kadrolarına yapılan alımın detayları haberimizde.

21 Aralık 2018 Cuma 08:20
60 KPSS ile Yeni Memur Alımı (Zabıta-Tahsildar-Memur-Mühendis-Tekniker)

Bozyazı Belediyesi farklı kadrolara memur alımı yapıyor.

Resmi Gazete 'nin bugünkü sayısında yayımlanan kararda Bozyazı Belediye Başkanlığı bünyesine 60 KPSS şartı ile 1 İnşaat Mühendisi, 2 Tekniker, 3 Zabıta Memuru, 3 Memur ve 3 Tahsildar olmak üzere toplamda 12 adet yeni personel alımı yapılacak. 

e 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği ile Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre yapılan alımda kadro dağılımı şu şekilde;

BAŞVURU ŞARTLARI

Türk vatandaşı olmak.

Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, görevi kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

Adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak.

İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.

Yaptırılacak güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamalarında bir sakınca bulunmamak.

Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak

Zabıta Memuru kadrolarına başvuru yapılabilmesi için 657 sayılı Kanunun 48. Maddesinin (A) fıkrasında belirtilen genel şartların yanı sıra, Belediye Zabıta Yönetmeliğinin 13/A maddesindeki özel şartlara göre; tartılma ve ölçülme, aç karnına, soyunup ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak ve boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kilogramdan fazla fark olmaması,

Sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak.

Mühendis, tekniker ve zabıta memuru kadrolarına atanacaklar için 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

BAŞVURU ŞARTLARI

İlana başvurular aşağıdaki evraklarla birlikte 4-8 Ocak tarihleri arasında yapılacak. Başvurular  Bozyazı İlçesi, Merkez Mahallesi, Atatürk Bulvarı No:16 adresindeki Bozyazı Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile yapılacak. Zabıta için şahsen başvuru gerekmektedir. Diğer kadrolara posta yolu ile de başvuru yapılabilir.

  • İş Talep Formu
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Diploma aslı veya noter onaylı örneği.
  • Sürücü belgesinin aslı veya noter onaylı örneği.
  • KPSS sonuç çıktısı.
  • Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı.
  • Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durum olmadığına dair beyanı.
  • İki adet fotoğraf. (1 adeti forma yapıştırılacak.)
  • Yabancı okul mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği.

EN AZ LİSE MEZUNU MEMUR ALIMLARINDAN BİLDİRİMLE HABERDAR OLMAK İÇİN;

Android için >>>> TIKLAYIN

İOS için >>>> TIKLAYIN

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.